Edyta Pazura skończyła 34 lata. Cezary pokazał stare zdjęcia!

2022-01-19 9:37 AM
Edyta Pazura, Cezary Pazura
Autor: WBF

Edyta Pazura bez wątpienia może liczyć na swego męża w każdej sytuacji. Wczoraj, czyli 18 stycznia celebrytka skończyła 34 lata. Z tej okazji aktor Cezary Pazura w social mediach pokazał kilka STARYCH zdjęć żony. Myślicie, że Edyta się ucieszy?

Związek Edyty i Cezarego Pazurów trwa już kilkanaście lat! Para uchodzi za niezwykle zgodną z mega dystansem, co często pokazują w social mediach. Mamy nadzieję, że i tym razem Edyta odpali swoje poczucie humoru, bo Cezary na urodziny przygotował jej niezłą niespodziankę…

Na Instagramie Cezarego Pazury pojawił się uroczy wpis na temat jego żony. Fala słodyczy w tekście i wspomnienia przy zdjęciach. Aktor nie zapomniał opublikować kilka starych fotografii ukochanej.

Miłość Mojego Życia, Moja Ukochana Żona obchodzi dziś Urodziny…❤️ Edytko, Słońce Moje, wspaniale, że jesteś ze mną. Jesteś Moim największym Szczęściem. Sama też bądź zawsze szczęśliwa, niech Ci się spełnią marzenia i niech otaczają Cię sami przyjaciele. Kocham❤️ Żyj 100 lat🌷💋❤️🌹🌺🥰 @edyta_pazura #stolat #happybirthday

Fotki oczywiście nie przeszły bez echa. W komentarzach odezwała się także sama zainteresowana. Edyta Pazura napisała, co o tym myśli.

Następnym razem wcześniej przegadamy dobór zdjęć 😂😂😂❤️

No cóż, takich zdjęć Edyta z pewnością się nie spodziewała, ale jesteśmy przekonani, że urocze słowa pod jej adresem wszystko rekompensują. ;)

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
NAJNOWSZE