Córka Billa Gatesa wyszła za mąż. Ile kosztowała ceremonia?

2021-10-18 12:55 AM
Bill Gates
Autor: Rex Features/East News

Ten ślub był wielkim wydarzeniem. I choć wiedzieć o nim mieli tylko bliskie pary młodej osoby, to niestety trudno jest cokolwiek zachować w tajemnicy, jeśli jest się córką Billa Gatesa. Media szybko więc wytropiły miejsce ceremonii i… kwotę jaką zapłacono za wydarzenie.

Córka Billa Gatesa, 25-letnia Jennifer w sobotę wyszła za mąż za ukochanego Nayela Nassara. Para zaręczyła się w styczniu zeszłego roku. Ze ślubem musieli jednak poczekać, ponieważ Nayel jako zawodowy jeździec brał udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, a że zostały  przełożone na rok 2021. Para zdecydowała się również przełożyć ślub.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Jak przystało na córkę jednego z najbogatszych ludzi na świecie, ślub skromny nie był. Choć media nie wiedzą zbyt dużo, to wiedzą jedną z najważniejszych rzeczy – prawdopodobną kwotę, jaka została wydana na ślub.

Ile kosztowała ceremonia ślubna córki Billa Gatesa?

Jak podają zagraniczne serwisy wydarzenie było bardzo prywatne i odbyło się w rezydencji Gatesa, która położona jest na 142 hektarowej powierzchni wraz z farmą koni. Ceremonia była zaplanowana na 300 osób i jak podaje Daily Mail kosztowała aż… 2 miliony DOLARÓW! Czyli w przeliczeniu na złotówki prawie 8 milionów!

Zobacz też:

NAJNOWSZE