Kate Middleton zachwyciła kreacją! Książę William pękał z dumy [ZDJĘCIA]

2021-10-18 10:19 mm
Książę William i Kate Middleton
Autor: Rex Features/East News

Kate Middleton kolejny raz udowodniła, że jest gotowa do roli żony króla. Książęca para pojawiła się na gali rozdania nagród Earthshot 2021 przyznawanych przez Royal Foundation. Oczywiście Cambridge'owie skradli show, ale uwaga wszystkich skupiona była zwłaszcza na Kate, która zachwyciła przepiękną kreacją... Już kiedyś wystąpiła w tej sukni! Teraz założyła ją ponownie nie przypadkowo...

Kate Middleton była jedną z osobistości wręczających nagrody Earthshot 2021, przyznawane przez Royal Foundation za osiągnięcia w dziedzinie ochrony środowiska i walki ze zmianami klimatu.

Księżna Kate w sukni sprzed 10 lat!

Żona księcia Williama sama również symbolicznie nawiązała do idei "zero waste", pokazując się na gali w starej sukni. Wcześniej pojawiła się w niej równo 10 lat temu, podczas uroczystej gali BAFTA!

Mimo, że kreacja Kate ma już swoje lata, księża wciąż wygląda w niej olśniewająco. Suknia projektu Sarah Burton firmowana przez Alexandra McQueena olśniewała nie tylko fotoreporterów i gości gali, ale także samego Williama. Przyszły król był wyraźnie dumny ze swojej pięknej małżonki, co świetnie widać na zdjęciach z gali Earthshow 2021.

Fotki z tego wydarzenia znajdziecie poniżej.

Sonda
Którą z żon wnuków królowej lubisz bardziej?
Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live
NAJNOWSZE