Conrado Moreno został ojcem! Powitał córeczkę pięknym zdjęciem na Instagramie!

2019-12-14 17:11 nk
Conrado Moreno
Autor: WBF

Conrado Moreno ten weekend może zaliczyć do najszczęśliwszych w życiu! Właśnie został po raz drugi ojcem! Popularny hiszpańsko-polski prezenter i celebryta pochwalił się na Instagramie wzruszającym zdjęciem. Zdradził też fanom, jakie imię otrzymała jego nowo narodzona córeczka!

Conrado Moreno popularność zawdzięcza programowi Europa Da Się Lubić, w którym występował w latach 2003–2008. Potem mogliśmy go podziwiać w różnego rodzaju programach rozrywkowych, takich jak Taniec z Gwiazdami czy Gwiazdy Tańczą Na Lodzie. Przystojny polsko-hiszpański celebryta wydał też książkę, Mój Madryt. Obecnie pracuje w radiu, prowadzi imprezy, promuje jedną z męskich marek odzieżowych i nie jest tak często widywany w telewizji, jak kiedyś. Niechętnie dzieli się też swoim życiem osobistym. Tym razem jednak zrobił wyjątek!

Conrado Moreno ojcem!

38-latek pochwalił się na Instagramie, że właśnie został tatą! Na świat przyszła jego córeczka.

O życiu rodzinnym Conrado Moreno wiadomo stosunkowo niewiele. Celebryta jest rozwiedziony. Ma 8-letniego syna, Gabriela, z małżeństwa z dentystką i lekarzem medycyny estetycznej, Katarzyną Jurzyk.

Moreno został właśnie po raz drugi ojcem. W sobotę, 14 grudnia 2019, na świat przyszła jego córeczka. Celebryta zdradził jej imię: Maribel. Ładnie?

Wyświetl ten post na Instagramie.
M A R I B E L (14/12/2019) Post udostępniony przez Conrado Moreno (@conrado_moreno_official)
NAJNOWSZE