Agnieszka Woźniak-Starak

i

Autor: wbf

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy? „Chce wracać małymi kroczkami”

2019-12-14 21:00

Agnieszka Woźniak-Starak powoli dochodzi do siebie. Ostatnie miesiące nie były bowiem dla niej łatwe. Teraz dziennikarka podobno chce powoli zacząć wracać do swojego dawnego życia. Agnieszka podobno wraca do pracy. Czy ponownie zobaczymy ją w telewizji? Odpowiedź na to pytanie na Hotplota.pl.

Ostatnie miesiące dla Agnieszki Woźniak-Starak były bardzo trudne. Jej mąż, Piotrak Woźniak-Starak, zginął w wypadku na jeziorze. Aga była załamana. Przez dłuższy czas nie było jej w mediach społecznościowych. Po jakimś czasie dziennikarka zapowiedziała, że nie ma zamiaru wracać do pracy. Nie potrafiła ona sobie wyobrazić powrotu do rozrywkowych programów telewizyjnych. Biorąc jednak pod uwagę, że dla Agnieszki praca była bardzo ważna, trudno było sobie wyobrazić, że zrezygnuje z niej na zawsze.

Dziennikarze Super Expressu informują, że Agnieszka Woźniak-Starak wkrótce wróci do pracy!

Od nowego roku wraca do pracy. Będzie pracowała w newonce.radio.

Mówi informator dziennikarzy. W newonce.radio Agnieszka Woźniak-Starak ma prowadzić własną audycję, w której ma poruszać kobiece sprawy.

Czy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do TVN? Osoba z otoczenia gwiazdy w rozmowie z Super Expressem mówi, że póki co nie. Dziennikarka chce bowiem do pracy wracać małymi krokami.

ZOBACZ TAKŻE:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE