Colin Firth rozstał się z żoną po 22 latach małżeństwa! Wydali oświadczenie

2019-12-13 18:39 kp
Colin Firth z żoną
Autor: Laurent Guerin/Eliot/Starface/STARFACE PHOTO /East News

Takich wiadomości bardzo nie lubimy - zwłaszcza przed świętami. Colin Firth rozstał się ze swoją żoną, Livią Giuggioli po 22 latach małżeństwa. Para przeżywała wzloty i upadki i miała za sobą jeden poważny kryzys, jednak nikt nie przypuszczał, że po tylu wspólnych latach może zdecydować się na rozstanie. Oto ich oświadczenie.

Tak trwałe małżeństwa w Hollywood to naprawdę wyjątek. Największym gwiazdom świata trudno stworzyć stały związek - nieograniczone możliwości finansowe, ciągłe podróże i związane z tym pokusy nie ułatwiają sprawy. Przez lata ta trudna sztuka udawała się jednak Colinowi Firthowi i jego żonie, Livii Giuggioli.

Para przeszła kilka lat temu poważny kryzys, jednak po krótkim rozstaniu znów do siebie wróciła. Tym razem jednak sprawa jest poważna - Colin Firth i jego żona ogłosili rozstanie.

Colin Firth rozstał się z żoną

Colin i Livia Firth rozstali się. Utrzymują bliską przyjaźń i pozostają zjednoczeni w miłości do swoich dzieci. Uprzejmie proszą o prywatność. Nie będzie dalszych komentarzy.

- brzmi krótkie oświadczenie.

Nie wiadomo, jaki jest powód rozstania Colina Firtha i jego żony. Przypomnijmy, że para poznała się na planie Nostromo w 1996 roku, gdzie Livia Giuggioli pracowała jako asystentka produkcji. Zakochani wzięli ślub rok później. W 2015 i 2016 roku Colin i Livia rozstawali się na krótko - w tamtym czasie żona aktorka spotykała się z Marco Brancaccią, którego później oskarżyła o stalking.

Colin Firth i Livia Giuggioli
Autor: ANSA/Associated Press/East News
NAJNOWSZE