Riverdale 5: Lili Reinhart tłumaczy 7-letni przeskok czasowy. “Przytyliśmy na kwarantannie”

2020-08-22 9:50 mm
Lili Reinhart z Riverdale
Autor: JOLA, ENAV/Backgrid/East News

Obsada "Riverdale" powraca na plan serialu aby dokończyć sezon 4 i rozpocząć kręcenie długo wyczekiwanego sezonu 5 produkcji. W rozmowie z Jimmym Fallonem jedna z najważniejszych gwiazd serialu, Lili Reinhart zdradziła, że w fabule nastąpi aż 7-letni przeskok czasowy! Czym jest podyktowany i jak tłumaczy to Lili Reinhart?

Aktorzy "Riverdale" wracają na plan i jest to z całą pewnością wiadomość, na dźwięk której wielu z nas wyskoczyło z radosnym okrzykiem z fotela. Nic dziwnego - w końcu "Riverdale" to jeden z najfajniejszych obecnie emitowanych serialu młodzieżowych, a obsada tego serialu to wyjątkowo fajnie dobrana ekipa aktorska, z każdym sezonem zjednująca sobie coraz liczniejszą armię fanów. 

Niestety pandemia koronawirusa sprawiła, że prace nad serialem przerwano. Do dokończenia pozostał jeszcze sezon 4 produkcji (jak dotąd ostatni odcinek wyemitowano 6 maja 2020 roku), no i długo wyczekiwany w niepewności sezon 5.

Krótko przed powrotem na plan "Riverdale" Lili Reinhart, czyli odtwórczyni roli Betty, wyznała w rozmowie z Jimmym Fallonem, że fanów czeka spora niespodzianka. W serialu pojawi się aż siedmioletni przeskok czasowy!

Skąd taka decyzja scenarzystów "Riverdale" i jak tłumaczy ją Lili Reinhart?

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Przeskok czasowy w sezonie 5. "Riverdale". Lili Reinhart wyjaśnia...

Podczas wywiadu z Fallonem 23-letnia aktorka "Riverdale" zdradziła, jak będzie wyglądać praca nad kolejnymi epizodami serialu i co czeka widzów w najbliższych odcinkach.

Zostało nam dwa i pół odcinka. Przerwaliśmy w środku epizodu, tak więc kiedy wrócimy, musimy to dokończyć - trzy dni na odcinek, który zaczęliśmy kręcić w marcu

- tłumaczy Lili Reinhart.

Podczas rozmowy z Fallonem aktorka potwierdziła też, że w fabule nastąpi aż siedmioletni przeskok w przyszłość!

Tłumacząc to widzom, Lili zażartowała:

Wszyscy jesteśmy znacznie bardziej opaleni, ja chyba przybrałam na wadze podczas kwarantanny, więc będę wyglądać trochę inaczej.

Minęło jakieś 5 miesięcy, wydaje mi się, że zrobiło to sporą różnicę. Łatwo będzie stwierdzić, co było w marcu, a co kręciliśmy we wrześniu

- powiedziała Reinhart.

Odtwórczyni roli Betty dodała, że osobiście bardzo cieszy się z tego, że nie będzie już grać nastolatki, tylko dorosłą kobietę. 

7-letni przeskok czasowy w sezonie 5 "Riverdale" przeniesie nas w czas, kiedy bohaterowie mają około 25 lat. To dobrze, bo przecież nikt z obsady od dawna nie jest już nastolatkiem...

>> Ile zarabia obsada Riverdale? Kto jest bogatszy - Cole Sprouse, Lili Reinhart, KJ Apa czy...

NAJNOWSZE