Cole Sprouse wrócił na Instagram! Aktor “Riverdale” tłumaczy, dlaczego zniknął

2020-07-30 15:23 mm
Cole Sprouse
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Gdzie przez ostatni miesiąc podziewał się Cole Sprouse? Dlaczego gwiazdor popularnego serialu "Riverdale" nagle zniknął z mediów społecznościowych i co obecnie u niego słychać? Cole Sprouse wrócił na Instagram i w obszernym poście wyjaśnił, co działo się z nim od końcówki czerwca i dlaczego zdecydował się na pewien czas zniknąć z sieci.

Cole Sprouse wrócił na Instagram po ponad miesięcznej przerwie! Ostatni post gwiazdora serialu "Riverdale" datowany jest na 26 czerwca. Od tego momentu Cole nie udzielał się w mediach społecznościowych, a w prasie tylko od czasu do czasu pojawiały się nieliczne wzmianki na temat tego, co się z nim dzieje. 

Dlaczego Cole Sprouse zniknął z internetu i jak tłumaczy swoją decyzję o powrocie? Co porabiał przez ostatni miesiąc i czy wszystko u niego w porządku?

Zobaczcie, co napisał aktor w pierwszym od ponad miesiąca wpisie na Instagramie.

COLE SPROUSE WRÓCIŁ NA INSTAGRAM. MIAŁ PROBLEMY PSYCHICZNE?

W maju 2020 roku w mediach pojawiła się informacja, że Cole Sprouse rozstał się z Lili Reinhart. Wiadomość wywołała spore zamieszanie wśród fanów "Riverdale". Oczywiście nie wszyscy wierzyli, że Cole i Lili w ogóle tworzyli poważny związek - jak to zwykle w podobnych przypadkach bywa, wiele osób podejrzewa, że ich romans był wyłącznie częścią promocji serialu.

Niestety rozstanie z Lili nie było jedyną przykrą informacją na temat Cole'a. Na początku lata aktor został publicznie oskarżony o molestowanie. Wiadomość wywołała spory szok wśród fanów, i pewnie jeszcze większy u samego aktora. Ostatecznie Cole Sprouse na ponad miesiąc zniknął z internetu!

Teraz jednak powrócił. 29 lipca na jego koncie pojawił się długo wyczekiwany nowy post.

Wiem, że przez jakiś czas nie było mnie w mediach społecznościowych. Postanowiłem zrobić sobie przerwę bardzo potrzebną dla zdrowia psychicznego.

Nigdy nie byłem najbardziej aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, ale nawet niewielka aktywność w czasie kwarantanny stała się dla mnie nieco zbyt obciążająca. Praca powoli wraca do normalności i nabiera tempa. A jako ktoś, kto naprawdę pracuje przez całe życie, stwierdziłem, że wiem, jak poukładać swój harmonogram. Podejmowanie decyzji, kiedy należy zrobić krok w tył, a kiedy znów się zaangażować, to podstawa, kiedy jest się młodym aktorem. Rób sobie przerwy. Zdrowie psychiczne i fizyczne jest zawsze najważniejsze. Z czasem wszyscy będziemy mogli jaśniej zobaczyć, czym właściwie jest ta pandemia - ogromną globalną traumą

- napisał Cole Sprouse.

Aktor wspomniał też o zbliżających się w USA wyborach prezydenckich i zachęcił wszystkich dorosłych fanów do tego, aby poważnie zastanowili się nad drogą, w jaką podąża ich kraj, a w szczególności jak wygląda obecnie amerykański system opieki zdrowotnej.

A teraz najważniejsze: Na koniec swojego posta Cole Sprouse obiecał, że już wkrótce będzie bardziej aktywny!

Trzymamy za słowo! :)

NAJNOWSZE