Cody Simpson

i

Autor: Johns PKI / SplashNews.com/East News

Cody Simpson w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich! Wystąpi na Olimpiadzie?

2020-12-14 11:33

Cody Simpson dzięki ciężkiej pracy i talentowi osiąga sukcesy na najróżniejszych polach. Były facet Miley Cyrus podbił serca fanów swoją muzyką, ale ma jeszcze jedną, wielką pasję - to pływanie. Australijczyk od lat profesjonalnie trenuje i ma na swoim koncie sporo osiągnięć. Teraz jednak spotyka go największa szansa w życiu. Czy Cody Simpson wystąpi na Olimpiadzie?

Przed Cody Simpsonem być może najważniejsze wydarzenie jego dotychczasowego życia. Australijski gwiazdor od lat na równi z tworzeniem muzyki rozwijał swoją pasję do pływania. Cody regularnie trenuje na basenie i ma na swoim koncie wiele osiągnięć w rodzinnej Australii. Teraz jednak jego profesjonalizm może poznać cały świat - Cody Simpson ma szansę wystąpić na Igrzyskach Olimpijskich!

Ze względu na swoje dobre wyniki, Cody Simpson może wziąć udział w kwalifikacjach, które mają wyłonić reprezentantów Australii na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Olimpiada, która miała odbyć się w Tokio w tym roku, została przeniesiona z powodu pandemii koronawirusa na lipiec 2021.

ESKA XD #012

- napisał Cody Simpson na Instagramie.

Cody Simpson, który jako nastolatek odnosił pływackie sukcesy w Australii, od dwóch lat trenuje pod okiem trenera Bretta Hawke. W nowym poście na Instagramie Cody ogłosił, że udało mu się ostatnio przepłynąć 100 metrów stylem motylkowym w czasie 54.7 s., poniżej wymaganego wyniku do kwalifikacji na Olimpiadę, który wynosi 56.87 s.

Z przyjemnością podzielę się osobistym kamieniem milowym i pozwólcie, że opowiem Wam o mojej obecnej podróży jako sportowca, którą do tej pory utrzymywałem stosunkowo w tajemnicy. Dorastałem jako zawodnik, a potem nieuchronnie musiałem zakończyć swoją karierę jako 13-letni mistrz Australii, kiedy dostałem okazję w muzyce, z której nie mogłem zrezygnować. Miałem okazję doświadczyć i nauczyć się tyle samo jako muzyk, podróżując po całym świecie, wydając albumy, występując jako czołowy człowiek na Broadwayu, publikując utwory poetyckie, podróżując z ONZ i przemawiając w ONZ w sprawach środowiska i oceanów.. Będę za to na zawsze wdzięczny.

Teraz prawie dokładnie 10 lat później jestem tutaj ponownie. Przez lata napędzał mnie cichy ogień w żołądku, kiedy wracałem do sportu, jakim jest pływanie, z myślą, że rok 2020 będzie rokiem, w którym spróbuję ponownie trenować. Po zaledwie 5 miesiącach w wodzie z moim niesamowitym trenerem udało mi się wygrać i zapewnić sobie miejsce na następnych australijskich kwalifikacjach na 100 metrów do Igrzysk Olimpijskich. Moją największą ambicją jest poszerzenie granic i postrzeganego pojęcia tego, co ktoś może osiągnąć w ciągu jednego życia, a jestem tutaj, aby powiedzieć, że możesz zrobić absolutnie WSZYSTKO, jeśli chcesz na to zapracować. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, dokąd to wszystko mnie zaprowadzi.

- czytamy.

Australijskie kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich odbędą się w czerwcu przyszłego roku. Nie ma wątpliwości, że tym razem przyciągną znacznie większą publiczność niż zazwyczaj - Cody Simpson to jeden z największych australijskich gwiazdorów i zapewne każdy będzie marzył o tym, by zobaczyć jego wyczyny w wodzie.

Trzymamy kciuki!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE