Miley Cyrus i Cody Simpson przestali obserwować się na Insta! Udawali rozstanie w przyjaźni?

2020-11-17 13:00 AM
Cody Simpson i Miley Cyrus
Autor: JOGA, JAPZ/Backgrid/East News

W sierpniu media zalała informacja, że Miley Cyrus i Cody Simpson rozstali się po 10 miesiącach związku. Miley ułatwiła wszystkim sprawę i szybko potwierdziła rozstanie, jednocześnie zapewniając, że już wcześniej byli przyjaciółmi i nimi zostaną nawet po zakończeniu związku. Czyżby?

Związek Miley Cyrus i Cody Simpsona może nie był długi ale wiele osób uważało, że tym razem piosenkarka trafiła na tego jedynego. Po rozwodzie z Liamem Hemsworthem, wielu jej wiernych fanów liczyło, że teraz artystka się ustatkuje i wspólnie z Simpsonem stworzą rodzinę. Niestety sielanka trwała zaledwie 10 miesięcy. Podczas gdy internauci typowali, jak para będzie spędzać czas w pierwszą rocznicę związku, która przypadałaby na wrzesień, oni prawdopodobnie zastanawiali się, jak oznajmić światu zakończenie swojego romansu. Wszystko poszło bardzo sprawnie, bez żadnych podchodów, Miley po prostu oznajmiła, że ona i Cody nie są sobie pisani.

ESKA XD #010

Przy okazji zapewniła też, że Cody był jej przyjacielem, jest i nadal będzie. Wraz z tymi słowami dała do zrozumienia, że ich rozstanie przebiegło raczej w dobrej atmosferze. Niestety wiele wskazuje na to, że przyjazne rozstanie było tylko informacją dla mediów a rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej.

MILEY CYRUS JEST ZAZDROSNA O CODY SIMPSONA? PRZESTAŁA GO OBSERWOWAĆ NA INSTA

Internauci zaczęli śledzić Instagrama Miley i Cody’ego. Początkowo to Miley miała usunąć ex z obserwujących, a tydzień później to samo miał zrobić Simpson. Czyżby więc zapewnienia Miley o rozstaniu w przyjaźni było bujdą? Niekoniecznie, bo przecież po rozstaniu nadal podglądali się w mediach społecznościowych. Internauci wywnioskowali, że postanowili usunąć się nawzajem z Instagrama dopiero trzy miesiące po rozstaniu…

Czekaj, Miley przestała obserwować Cody’ego. Niech zgadnę, przyjaźń się skończyła.

 – zauważył jeden z fanów.

Cody przestał obserwować Miley, więc teraz ja też muszę to zrobić.

– pisał kolejny.

A może Miley nie spodobał się fakt, że Cody ma nową dziewczynę, Marloes Stevens?

NAJNOWSZE