Cody Simpson i Miley Cyrus

i

Autor: JOGA, JAPZ/Backgrid/East News

Miley Cyrus i Cody Simpson przestali obserwować się na Insta! Udawali rozstanie w przyjaźni?

2020-11-17 13:00

W sierpniu media zalała informacja, że Miley Cyrus i Cody Simpson rozstali się po 10 miesiącach związku. Miley ułatwiła wszystkim sprawę i szybko potwierdziła rozstanie, jednocześnie zapewniając, że już wcześniej byli przyjaciółmi i nimi zostaną nawet po zakończeniu związku. Czyżby?

Związek Miley Cyrus i Cody Simpsona może nie był długi ale wiele osób uważało, że tym razem piosenkarka trafiła na tego jedynego. Po rozwodzie z Liamem Hemsworthem, wielu jej wiernych fanów liczyło, że teraz artystka się ustatkuje i wspólnie z Simpsonem stworzą rodzinę. Niestety sielanka trwała zaledwie 10 miesięcy. Podczas gdy internauci typowali, jak para będzie spędzać czas w pierwszą rocznicę związku, która przypadałaby na wrzesień, oni prawdopodobnie zastanawiali się, jak oznajmić światu zakończenie swojego romansu. Wszystko poszło bardzo sprawnie, bez żadnych podchodów, Miley po prostu oznajmiła, że ona i Cody nie są sobie pisani.

ESKA XD #010

Przy okazji zapewniła też, że Cody był jej przyjacielem, jest i nadal będzie. Wraz z tymi słowami dała do zrozumienia, że ich rozstanie przebiegło raczej w dobrej atmosferze. Niestety wiele wskazuje na to, że przyjazne rozstanie było tylko informacją dla mediów a rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej.

MILEY CYRUS JEST ZAZDROSNA O CODY SIMPSONA? PRZESTAŁA GO OBSERWOWAĆ NA INSTA

Internauci zaczęli śledzić Instagrama Miley i Cody’ego. Początkowo to Miley miała usunąć ex z obserwujących, a tydzień później to samo miał zrobić Simpson. Czyżby więc zapewnienia Miley o rozstaniu w przyjaźni było bujdą? Niekoniecznie, bo przecież po rozstaniu nadal podglądali się w mediach społecznościowych. Internauci wywnioskowali, że postanowili usunąć się nawzajem z Instagrama dopiero trzy miesiące po rozstaniu…

Czekaj, Miley przestała obserwować Cody’ego. Niech zgadnę, przyjaźń się skończyła.

 – zauważył jeden z fanów.

Cody przestał obserwować Miley, więc teraz ja też muszę to zrobić.

Sonda
Czy Miley Cyrus i Cody Simpson zostaną przyjaciółmi?

– pisał kolejny.

A może Miley nie spodobał się fakt, że Cody ma nową dziewczynę, Marloes Stevens?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE