Sławomir i Kajra

i

Autor: WBF

Co się stało ze Sławomirem? Żona pokazała jego zdjęcie i określiła ich związek „nudnym”

2022-05-05 13:57

Sławomir zdecydował się na małą metamorfozę. Po zmianach muzyk wygląda zupełnie inaczej niż do tej pory, a jego charakterystyczny wąs nie jest już motywem przewodnim całego image’u. Jego żona Kajra opublikowała wspólne zdjęcie, a internauci nie kryli zaskoczenia. Zobacz jak teraz prezentuje się Sławomir.

Sławomir Zapała jest aktorem i muzykiem, a także prezenterem telewizyjnym i konferansjerem. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie, a swoje aktorskie zdobył w takich filmach jak: „Karol. Człowiek, który został papieżem”, „33 sceny z życia” czy „Pod Mocnym Aniołem”. Grywał w teatrze Rozrywki, Bagatela, Kamienica, w Teatrze Na Woli i teatrze Studio. Mało osób wie, że swoją muzyczną karierę rozpoczynał w Stanach Zjednoczonych, gdzie grywał i śpiewał dla Polonii. Jego pseudonim artystyczny powstał w 2015 roku, a znakiem rozpoznawczym stał się charakterystyczny wąsik.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magdalena Kajra Kajrowicz - wiek, Instagram, Sławomir, kiedyś, bez makijażu, ciąża, dzieci, Taniec z gwiazdami

Metamorfoza Sławomira odmieniła jego wygląd. Co się stało z charakterystycznym wąsem?

Sławomir poślubił Kajrę w 2011 roku. Para poznała się w USA, choć wcześniej mieli okazję spotykać się na planach zdjęciowych polskich produkcji. Zaiskrzyło dopiero po latach i to z dala od domu. Od wielu lat tworzą udaną parę, a w 2016 doczekali się syna, Kordiana, który często towarzyszy im podczas koncertów. Kajra niedawno opublikowała ich wspólne zdjęcie, na którym widzimy odmienionego Sławomira. Artysta zapuścił brodę, a przez to stał się prawie nie do rozpoznania.

Cześć tu Kajra. Szczęśliwe „nudne” małżeństwo. Najlepiej – napisała pod zdjęciem żona Sławomira.

Internauci od razu skomentowali nowy wygląd muzyka: „A ten Rumcajs to kto to?” - zażartował jeden z fanów. „No w końcu jest broda !!!!! Duzo lepiej !!!!” - napisał kolejny. „Pięknie wyglądacie panie Sławku w brodzie wygląda pań o wiele lepiej niż z samym wąsem” - przyznała fanka.

Wygląda na to, że w życiu prywatnym Kajry i Sławomira wszystko jest w jak najlepszym porządku, a para docenia uroki zwykłej codzienności.

Sonda
Czy Sławomir wygląda lepiej z brodą?
Urodziny Sławomira w Radiu SuperNova