Rob Kardashian zrobił sobie gigantyczny tatuaż. Tak odreagowuje koniec KUWTK?

2020-09-14 17:03 es
Rob Kardashian
Autor: SplashNews.com/EAST NEWS

Każdy z członków rodziny Kardashian Jenner w inny sposób zareagował na wieść o zakończeniu Keeping Up With The Kardashians. Rob Kardashian na swoim instagramie opublikował zdjęcie wielkiego tatuażu.

Rob Kardashian w wielu kwestiach nie przypomina swoich sióstr. Na przykład jeśli chodzi o korzystanie z social mediów. Gwiazdor nie jest na nich zbyt aktywny i w ogóle raczej unika mediów.

Na swoim instagramie Rob Kardashian na swój sposób skomentował wieść o zakończeniu Keeping Up With The Kardashians.

Rob Kardashian nie był największą gwiazdą w rodzinnym reality show. Pojawiał się tam raczej sporadycznie. Tak jak reszta rodzeństwa zamieścił na swoim instagramie oficjalne oświadczenie, jednak nie zajmował się tym dłużej.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Pierwszy post Roba Kardashian po ogłoszeniu zakończenia KUWTK to... zdjęcie nowego tatuażu.

Gigantyczna dziara na ramieniu jest najwyraźniej bardziej warta uwagi, niż fakt, że show kręcony od 14 lat dobiega końca.

Rob Kardashian jeszcze powiększył swój wielki tatuaż na ręce. Doszedł tam nowy element - oko ze łzą. Czy to jego komentarz za zakończenie KUWTK?

Rob Kardashian w ostatnich latach pojawiał się w serialu rzadko. To ze względu na jego kłopoty z wagą oraz inne problemy zdrowotne. Jednak w 2016 roku miał własny spin-off o nazwie Rob & Chyna. Program śleził jego z ówczesną narzeczoną Blac Chyna w przygotowaniach do narodzin ich córki Dream.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Hawái Post udostępniony przez Rob Kardashian & @dream daddy (@robkardashianofficial)
NAJNOWSZE