Blac Chyna odpowie za napaść na Roba Kardashiana. Sąd odrzucił jej wniosek

2020-09-22 19:03 es
Blac Chyna
Autor: JOHANNES EISELE/AFP/East News

Blac Chyna procesuje się ze wszystkimi członkami rodziny Kardashian Jenner. Szczególnie ze swoim byłym partnerem - Robem Kardashianem. Jedna ze spraw dotyczy pobicia. Celebrytka miała dusić swojego chłopaka kablem w domu jego siostry - Kylie Jenner. Co nowego wiemy o tej sprawie?

Wojna, którą Blac Chyna toczy z rodziną Kardashian Jenner, chyba nigdy się nie skończy. Była partnerka Roba Kardashian procesuje się ze wszystkimi! Jedna z rozpraw dotyczy awantury z 2016 roku. Doszło do niej w domu Kylie Jenner. Blac Chyna miała dusić Roba Kardashiana kablem od iPhone'a!

Hotplota.pl: Supermodelka w ciąży spożywczej i nowy dom Bieberów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sąd odrzuca wniosek Blac Chyny

Prawnicy celebrytki złożyli wniosek o oddalenie oskarżenia. W dokumentach Blac Chyna twierdziła, że "nie zamierzała wyrządzić Robowi krzywdy i w rzeczywistości nie zrobiła mu krzywdy, zatem roszczenia Roba o ukaranie jej za napaść i pobicie są bezpodstawne". Według People ten wniosek został odrzucony. A to znaczy, że Blac Chyna odpowie za pobicie Roba Kardashiana.

Do bójki miało dojść w grudniu 2016 roku w domu Kylie Jenner. Blac Chyna ponoć próbowała udusić Roba Kardashiana kablem od iPhone'a! Podczas awantury narobiła w domu szkód o wartości 100 tysięcy dolarów.

NAJNOWSZE