Cleo

i

Autor: YouTube/Bądźmy Razem. TVP

Cleo krytykowana za występ z piosenką Kory. Rodzina zmarłej artystki zabrała głos

2022-11-17 12:38

Cleo była jedną z gwiazd uroczystej gali z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej. Na scenie przyszło jej się zmierzyć z nie lada wyzwaniem. Wokalistka zaśpiewała jeden z największych hitów Kory, co wywołało mieszane recenzje. Do sprawy odniosła się rodzina zmarłej w 2018 roku artystki.

Wielka gala z okazji 70-lecia TVP przyciągnęła plejadę polskich gwiazd. Na scenie zaprezentowali się między innymi Edyta Górniak, Rafał Brzozowski oraz Viki Gabor. Przebieg wydarzenia swoim występem uświetniła także Cleo. Gwiazda nie miała łatwego zadania, bowiem przyszło jej zmierzyć się z ponadczasowym hitem To tylko tango z repertuaru grupy Maanam, na której czele przez lata stała Kora Jackowska. Wykonanie wzbudziło skrajne emocje, a na pozostawienie niemiłego komentarza zdecydowała się jedna ze stacji radiowych, co mocno zdenerwowało artystkę.

Myślicie, że Kora przewraca się w grobie po tym duecie? - brzmiało opublikowane na facebookowym profilu pytanie.

Cleo nie wytrzymała i odpowiedziała.

Jestem zażenowana sytuacją w której stacja radiowa grająca wielkie przeboje komunikuje się wpisami chcąc wzbudzić negatywne emocje i prowokować hejt - napisała.

Radiostacja przeprosiła gwiazdę, a wpis został usunięty. Do całej sytuacji odniosła się także rodzina Kory.

Doda zadała fanom ważne pytanie. Bez chwili namysłu postawili na jedną z opcji!

Cleo o Mniej znaczy więcej, płycie VinyLOVA i Eurowizji

Rodzina Kory skomentowała występ Cleo

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Cleo pochwaliła się faktem, iż na skomentowanie jej występu zdecydowali się członkowie rodziny Kory.

Dostałam też wiadomości od rodziny Kory i jej dawnej manager z bardzo ciepłym przyjęciem mojego występu - i to jest dla mnie najważniejsze - obwieściła.

Całe wykonanie To tylko tango prezentujemy poniżej.

Sonda
Lubisz twórczość Cleo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE