HIT 2024

Cleo i Skolim rozbili bank! Ponad 2 miliony wyświetleń w jeden dzień

2024-04-19 21:25

Fani artystów z niecierpliwością czekali na ten dzień. 18 kwietnia odbyła się premiera utworu "Dziewczyna Piękna", która powstała ze współpracy Skolima i Cleo. Okazuje się, że to absolutny hit. W zaledwie 24 godziny zgarnęli ponad 2 miliony wyświetleń!

Chyba nikt, kto słucha Cleo czy Skolima nie pomyślałby, że ta para stworzy kiedykolwiek duet. Okazało się, że to istny strzał w dziesiątkę. "Dziewczyno Piękna" ujrzało światło dzienne 18 kwietnia. Na platformie YouTube ma już ponad 2 miliony wyświetleń. To dopiero początek!

Cleo i Skolim rozbili muzyczny bank!

Cleo i Skolim zdecydowali się na współpracę, czego efektem jest niezwykle letni utwór i to jeszcze w trakcie rozpędzającej się wiosny! Wszystko wskazuje na to, że "Dziewczyno Piękna" będzie absolutnym hitem wakacji 2024. Fani poczuli już powiew wakacyjnych imprez pod gołym, rozgwieżdżonym niebem. "Dziewczyno Piękna" zebrał już na YouTubie niemal 2,4 miliona odsłon. Aktualnie uplasował się na drugim miejscu na karcie "Na czasie - Muzyka". Wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec, a hit dopiero się rozkręca! Skolim opublikował na swoim Instagramie post, w którym zachęca słuchaczy do udostępniania jego numeru. "Wrzucaj na Stories Dziewczyno Piękna. Każdy kto wrzuci Dostaje ode mnie SPAM pod Zdjęciami i wlatuje do mnie na Relację. Czas START!" - czytamy w opisie.

Dziewczyno Piękna - tekst piosenki, teledysk

Co łączy Cleo i Skolima?