Sophie Turner i Joe Jonas imprezują w Amsterdamie! Fani skupiają się na jednym szczególe

2020-02-21 12:40 nk
Sophie Turner i Joe Jonas
Autor: www.instagram.com/joejonas

Od kiedy świat obiegła wiadomość o ciąży Sophie Turner, fani aktorki uważnie jej się przyglądają i wypatrują nowych szczegółów na temat zmian, jakie już niebawem zajdą w życiu popularnej pary. Kiedy więc Joe Jonas wrzucił na Instagram filmik z jednego z pubów w Amsterdamie, nic dziwnego, że uwaga internautów skupiła się na jednej kwestii...

12 lutego 2020 świat obiegła wspaniała wiadomość: Sophie Turner jest w ciąży! Aktorka i jej mąż, Joe Jonas, podobno spodziewają się pierwszego dziecka. Choć sami zainteresowani na razie tej informacji nie potwierdzili, już kilkoro znajomych zrobiło to za nich!

Sophie Turner imprezuje w ciąży?!

Ponieważ przyszli rodzice nie chcą na razie chwalić się fanom szczegółami na temat swojego maleństwa, w większości kwestii musimy polegać na anonimowych informatorach z ich otoczenia. Jeden z nich zdradził, że gwiazda Gry o Tron jest w końcówce pierwszego trymestru - jej maleństwo ma się ponoć pojawić na świecie w połowie lata.

W kontekście tych wspaniałych wieści może zaskakiwać nieco nowy post na Instagramie Joe Jonasa. I nie chodzi o to, że ciężarna Sophie Turner zdecydowała się na podróż przez Atlantyk, by towarzyszyć mężowi podczas podróży do Amsterdamu. To akurat na początku ciąży nie stanowi zagrożenia.

Joe pochwalił się w mediach społecznościowych filmikiem z... pubu, gdzie razem z żoną, współbiesiadnikami, a nawet barmanką, oddaje się radosnemu wspólnemu śpiewaniu. W nagraniu rozśpiewana Sophie Turner zdaje się mieć szampański nastrój. Fani jednak z niepokojem wypatrują, czy w pobliżu aktorki jest jakieś naczynie z charakterystycznym złotym napojem, którego w dłoniach pozostałych bawiących się nie brakuje.

Choć nie wszyscy to potrafią, Sophie na szczęście należy najwyraźniej do osób, które doskonale bawią się bez alkoholu. Przed aktorką nie widać kufla z piwem, co dla wielu internautów stanowi kolejny dowód na potwierdzenie plotek o ciąży.

NAJNOWSZE