Jennifer Lopez, Ben Affleck

i

Autor: Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News

Ben Affleck ofiarą włamania! Sprawca chciał zobaczyć… Jennifer Lopez?

2021-05-14 13:00

Ponowny związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka to temat numer jeden w mediach. Dawniej mieli stanąć na ślubnym kobiercu, jednak ostatecznie rozstali się i każdy z nich poszedł w swoją stronę. Teraz cała sprawa przybiera na sile, bo odkąd J.Lo rozstała się z Alexem Rodriguezem coraz częściej widywana jest w towarzystwie Afflecka.

Temat Jennifer Lopez i Bena Afflecka wzbudza ogromne zainteresowanie. Kiedyś mieli się pobrać, los jednak zdecydował inaczej i para rozstała się. Każdy z nich poszedł w swoją stronę, jednak ich związki rozsypywały się. Czyżby faktycznie byli sobie pisani?

Tuż po rozstaniu Jennifer Lopez z Alexem Rodriguezem, zagraniczne media zaczęły huczeć od plotek na temat ponownego romansu J.Lo z Benem Affleckiem. Oliwy do ognia dolewał fakt, że coraz częściej paparazzi przyłapywali ich w swoim towarzystwie.

Sonda
Wierzysz, że Ben i J.Lo znów będą parą?

Ben Affleck ofiarą włamywacza

Relacja między nimi według zagranicznych tabloidów każdego dnia się rozwija. Niestety to też generuje nieprzyjemne sytuacje. Jedną z nich było ostatnie włamanie do rezydencji Bena Afflecka.

Jak podał serwisowi Fox News, rzecznik Policji w Los Angeles, do domu Bena Afflecka usiłował dostać się pewien mężczyzna, który wszystko sprytnie zaplanował. Przebrał się w strój ochroniarza i przeskoczył przez płot, zakradając się do domu.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Co najlepsze o całej sprawie funkcjonariuszy poinformowali paparazzi, którzy od kilku dni nie spuszczają ich z oka. We wtorek paparazzi dostrzegli mężczyznę skaczącego przez ogrodzenie domu Bena Afflecka. Wydało im się to bardzo dziwne, tym bardziej że posiadał bluzę z kapturem z napisem „Ochrona”. Paparazzi natychmiast zadziałali i zawiadomili odpowiednie służby.

Według mediów intruz nie został jeszcze złapany. Zagraniczne tabloidy twierdzą, że włamanie mogło mieć duży związek z Jennifer Lopez. Niektórzy twierdzą, że mężczyzna chciał właśnie ją zobaczyć…

Myślicie, że to po tej akcji Ben Affleck wzmocni ochronę?