Chylińska, Foremniak i Egurrola nie spotkają się na planie! „Mam Talent” znika z anteny!

2020-05-16 13:01 DR
Mam Talent
Autor: Materiały Prasowe

Fani programu „Mam Talent” mają powody do zmartwień. Niestety, show, które zazwyczaj pojawiało się w jesiennej ramówce telewizji TVN nie zostanie wyemitowane. Nie odbędą się też castingi i zdjęcia. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

„Mam Talent” to jeden z najpopularniejszych i najdłużej emitowanych programów rozrywkowych w telewizji TVN. Uczestnicy mają szansę na osiągnięcie ogromnego sukcesu i zmianę swojego życia. Program emitowany jest od 2008 roku, ale tym razem nie zobaczymy go na ekranach swoich telewizorów. Wszystko przez pandemię koronawirusa, która skutecznie wstrzymała prace nad większością dużych produkcji telewizyjnych – nie tylko programów rozrywkowych, ale także filmów czy seriali.

W przypadku „Mam Talent” odwołano zaplanowane na wiosnę i lato castingi, bez których show nie może się odbyć.

Choć castingi do jesiennej edycji planowaliśmy tradycyjnie na wiosnę i lato, musimy przystosować się do nowej sytuacji, mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na planie. W nagraniach bierze udział kilkuset uczestników, niemal tyle samo osób z ekipy produkcyjnej i ogromna publiczność, bez której nie wyobrażamy sobie realizacji. Wobec stanu epidemii podjęliśmy decyzję o przełożeniu produkcji nowej edycji na późniejszy okres. Mamy nadzieję, że ekipa "Mam talent!" będzie mogła spotkać się z wielomilionową widownią TVN w przyszłym roku

mówi Joanna Górska z PR-u TVN w rozmowie z dziennikarzami Faktu.

Jury, prowadzący, ekipa realizująca show – wszyscy ma pewno odczują tę zmianę w ramówce TVN-u. W końcu dla wszystkich to była bardzo opłacalna praca. Mamy jednak nadzieję, że wszyscy znajdą sobie jakieś inne zajęcie, a „Mam Talent” wkrótce wróci na ekrany naszych telewizorów.

ALE ZAIWANIA! Ania Lewandowska musi być dumna. Klara to URODZONA ROWERZYSTKA!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE