Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan znają się na wylot! A ile Ty o nich wiesz? QUIZ

2020-05-16 7:00 es
Radosław Majdan skończył 48 lat
Autor: WBF Radosław Majdan skończył 48 lat

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan tworzą parę niemal idealną. Już na pierwszy rzut oka widać, że znają się jak łyse konie. A ile Ty wiesz o sławnej power couple? Nasz quiz to zweryfikuje!

Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan to jedna z tych par, która chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Małżeństwo pozowało razem na niezliczonych okładkach i ściankach. Wystąpili także razem w show Ameryka Express. Tam Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan tak bardzo spodobali się fanom, że zarząd telewizji TVN zdecydował się powierzyć im własny program.

W całym tym show-biznesowym szaleństwie Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan kreują się na parę idealną. Właśnie taka miała być impreza urodzinowa Radzia.

Małgorzata Rozenek-Majdan szykowała mężowi przyjęcie niespodziankę. Radosław Majdan jest wielkim fanem serialu Peaky Blinders, więc impreza miała być właśnie w tym stylu. Ponieważ w obecnej sytuacji huczne urodziny odpadają, Małgorzata Rozenek-Majdan musiała zmienić plany.

Radosław Majdan dostał od żony przepiękny, szyty na miarę kaszkiet oraz ubranie w stylu Peaky Blinders. Całości dopełnił dopasowany do tematu tort. Ależ był zachwycony!

To dowód na to, że Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan znają się doskonale. A ile Wy wiecie na temat sławnej pary? Sprawdźcie swoją wiedzę w naszym quizie.

NAJNOWSZE