Chrissy Teigen wzięła kąpiel z… dziećmi! Lawina hejtu ruszyła

2021-12-11 15:05

Hejterzy kochają gwiazdy, a w szczególności im dogryzać. Każda znana osoba przynajmniej raz spotkała się z negatywnym komentarzem pod swoim adresem. W sieci to niezwykle popularne zjawisko. Zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy niemal pod każdym zdjęciem muszą odpierać ataki krytykantów. Chrissy Teigen jest jedną z nich!

Chrissy Teigen na Instagramie chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Pisze nie tylko o trudnych doświadczeniach, jak poronienie, ale też pokazuje mile spędzone chwile z najbliższymi.

» Chrissy Teigen poroniła rok temu. Jej wpis łamie serce

Jedna z ostatnich fotek, jaka trafiła na jej instagramowy profil to zdjęcie z dwójką jej pociech. Internauci zostali mocno podzieleni. Co ich tak rozzłościło?

Fakt, że Chrissy wskoczyła do wanny i pluskała się razem ze swoimi dziećmi. Inni natomiast twierdzili, że celebrytka przekroczyła granicę, a niektóre rzeczy powinna zdecydowanie zachować tylko dla siebie.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Michał Koterski zafundował sobie w Turcji...

Na fotce widzimy Chrissy, która pozuje z jednej strony ze swoją córką a z drugiej z synem. Fani pisali:

- Nie! To nieodpowiednie, że w obecności syna!

- Niektóre aspekty swojego życia powinieneś zachować dla siebie, Chrissy

- Nie wszystko jest dla świata.

Internauci bronią Chrissy Teigen

Oczywiście w całym tym zamieszaniu, Teigen mogła również liczyć na wsparcie i drugiej części fanów.

 dyskutowali. 

- Bycie nagim nie jest seksualne, chyba, że robisz coś związanego z seksualnością.

- Jeśli myślisz, że ten chłopiec patrzy na nagie ciało swojej mamy i ma seksualne myśli, to mówi to więcej o twojej deprawacji. Nagie ciało jest naturalne. Nie wszystko kręci się wokół seksu.

- Fakt, że hejterzy chcą cię „zjeść” za to zdjęcie sprawia, że myślę, że to oni są problemem. Patrzę na to wszystko i jedynie co widzę to miłość i miłe wspomnienia. Więź, którą masz z dziećmi.

- Zdjęcie z prawdziwego życia. Uwielbiam to!