Nie tylko Jessica Simpson i Chrissy Teigen. Te gwiazdy też miały problemy z alkoholem

2021-11-07 17:00

W świecie show-biznesu używki są niemal na porządku dziennym. I chociaż zazwyczaj, myśląc o osobie z problemem alkoholowym nie wyobrazamy sobie gwiazdy spacerującej p oczerwonym dywanie, to wcale nie rzadki scenariusz. Ostatnio o swojej trzeźwości powiedziały Jessica Simpson i Chrissy Teigen. Kto jeszcze zdecydował się rzucić alkohol?

Kiedy myślimy o kimś z problemem alkoholowym, mamy przed oczami raczej obraz osoby w kryzysie bezdomności, która spędza cały dzień pod sklepem, popijając tani trunek. Jednak uzależnienie ma wiele twarzy. Ktoś, kto zaczyna dzień od upicia się szampanem za fortunę, też ma poważny problem...

W show-biznesie alkoholu i innych używek jest sporo. Dla niektórych to jedyny sposób na poradzenie sobie z popularnością i presją. A czasami po prostu zaczyna się od lampki wina przed galą, która później staje się już obowiązkowa przed każdym wyjściem...

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Te gwiazdy miały problem z alkoolem

Dziś coraz częściej celebryci przełamują tabu. Opowiadanie o nałogach i ich pokonywaniu to dobra droga. W ten sposób mogą zainspirować do zmian swoich obserwatorów.

W naszej galerii znajdziecie kilka gwiazd, które podzieliły się swoim doświadczeniem. Niektóre wyszły już na prostą, a inni muszą jeszcze wykonać sporo pracy.

Z jakiego stanu pochodzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Z jakiego stanu pochodzi ?Taylor Swift