Christian Eriksen: Kim jest? W jakim klubie gra? Ile ma lat? Co wiemy o jego rodzinie?

2021-06-12 19:57 RD
Christian Eriksen podczas Euro 2020
Autor: HANNAH MCKAY/AFP/East News Christian Eriksen podczas Euro 2020

Christian Eriksen - zrobiło się o nim głośno po incydencie, do którego doszło podczas meczu Euro 2020, Dania-Finlandia. Piłkarz stracił przytomność, był reanimowany. Trafił do szpitala, gdzie jest pod opieką specjalistów. Tymczasem na Hotplota.pl sprawdzamy kim jest Christian Eriksen - w jakim klubie gra, ile ma lat? Sprawdzajcie szczegóły.

Do mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło podczas sobotniego meczu Euro 2020, Dania-Finlandia. W 43. minucie spotkania stracił przytomność i padł na murawę. Momentalnie pojawili się w jego otoczeniu ratownicy medyczni, którzy podjęli akcję ratunkową. Sytuacja była poważna. 29-latek musiał być reanimowany. Zawodnik odzyskał przytomność i natychmiast został przewieziony do szpitala, gdzie będzie pod opieką najlepszych specjalistów. 

Tymczasem na Hotplota.pl sprawdzamy, kim jest Christian Eriksen. Wszystkie najważniejsze informacje na jego temat znajdziecie poniżej. 

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Christian Eriksen - kim jest, ile ma lat? 

Christian Eriksen to duński piłkarz występujący na pozycji pomocnika we włoskim klubie Inter Mediolan oraz w reprezentacji Danii. Ma on na swoim koncie wiele sukcesów. Na przykład w eliminacjach do mundialu w Rosji strzelił dla swojej drużyny 11 goli.

28 stycznia 2020 roku Christian Eriksen podpisał 4,5-letni kontrakt z Interem Mediolan. 

Christian Eriksen urodził się 14 lutego 1992 roku, co oznacza, że ma 29 lat. 

Christian Eriksen - rodzina

Christian Eriksen jest w związku z Sabriną Kvist Jensen. Para ma dwójkę dzieci. Drugie z nich przyszło na świat pod koniec ubiegłego roku, czym piłkarz pochwalił się w mediach społecznościowych. 

Sabrina Kvist Jensen
Autor: WOLFGANG RATTAY/AFP/East News Sabrina Kvist Jensen
NAJNOWSZE