Chrissy Teigen wróciła na Instagram po poronieniu. "Wszystko dobrze"

2020-10-17 11:03 kp
Chrissy Teigen
Autor: Rex Features/East News

Minęły ponad dwa tygodnie od jednego z najbardziej tragicznych wydarzeń w życiu Chrissy Teigen. Modelka po tygodniach komplikacji poroniła w szpitalu w Los Angeles. Ona i John Legend bardzo czekali na dziecko - para długo była przekonana, że gwiazda nie może zajść w ciążę w sposób naturalny. Teraz Chrissy Teigen pierwszy raz po poronieniu pojawiła się na Instagramie.

Chrissy Teigen i John Legend jak nigdy potrzebują dziś wsparcia swoich fanów. Modelka i muzyk dwa tygodnie temu stracili dziecko - mimo starań lekarzy i poświęceń samej Chrissy, nie udało się utrzymać jej ciąży. Gwiazda osobiście poinformowała o poronieniu w osobistym poście na Instagramie, za który dziękowało jej wiele par, mających za sobą podobną traumę.

Od tamtego momentu Chrissy Teigen próbuje z dala od mediów odzyskać we własnym domu spokój ducha. Pomaga jej w tym oczywiście John Legend i dwójka ich dzieci, Luna i Miles. Teraz modelka zamieściła na Instagramie krótki post - pierwszy od tamtych wydarzeń.

ESKA XD #006

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Chrissy Teigen wróciła na Instagram

Chrissy Teigen w swoim poście odniosła się do pięknego gestu jej męża, który zadedykował jej swój występ ze wzruszającą balladą Never Break na gali Billboard Music Awards 2020. Modelka udostępniła też tweety Johna Legenda, który dziękował fanom za wsparcie i żonie za wytrwałość.

Tak bardzo kocham i cenię Ciebie i naszą rodzinę. Razem doświadczyliśmy najwyższych wzlotów i upadków. Obserwowanie, jak nosisz nasze dzieci, było tak poruszające i pokorne. Jestem pod wrażeniem siły, którą pokazałaś w najtrudniejszych momentach. Co za wspaniały prezent, móc wydawać życie na świat. Doświadczyliśmy cudu, mocy i radości tego daru, a teraz głęboko poczuliśmy jego wrodzoną kruchość.

- pisał John Legend.

Modelka podsumowała jego wpisy krótko:

Jesteśmy cicho, ale wszystko jest w porządku. Bardzo was kochamy

- napisała.

NAJNOWSZE