John Legend

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

John Legend zaśpiewał dla Chrissy Teigen na Billboard Music Awards 2020! Niedawno poroniła

2020-10-15 12:20

John Legend i Chrissy Teigen przeżywają obecnie być może najtrudniejszy czas w swoim życiu. Na początku października po wielu tygodniach komplikacji modelka poroniła - ciąża była już bardzo zaawansowana, co sprawiło, że ból był jeszcze większy. Podczas występu na Billboard Music Awards 2020 John Legend zadedykował wzruszający utwór swojej żonie.

Tegoroczna gala Billboard Music Awards 2020 z powodu pandemii koronawirusa niemal w niczym nie przypominała ceremonii z poprzednich lat. Na widowni Dolby Theatre nie zasiadła publiczność, a na scenie pojawili się w większości jedynie ci, którzy wręczali nagrody - również występy gwiazd w sporej części odbyły się online. Jedno jednak się nie zmieniło - emocje i muzyka na najwyższym poziomie.

Wśród gwiazd, które wystąpiły na Billboard Music Awards 2020 znalazł się John Legend. Piosenkarz ma za sobą bardzo trudny czas - wraz z Chrissy Teigen utracił dwa tygodnie wcześniej dziecko. Modelka długo walczyła z komplikacjami w ciąży, jednak dziecka nie udało się uratować. Swoją stratą para podzieliła się w poruszającym poście na Instagramie.

>> Chrissy Teigen poroniła! Ona i John Legend stracili dziecko

ESKA XD #005

John Legend na Billboard Music Awards 2020

I to właśnie Chrissy Teigen John Legend zadedykował swój występ na gali. Piosenkarz wykonał poruszającą balladę o wymownym tytule Never Break. Wcześniej tak przedstawiła go prowadząca Kelly Clarkson:

On i Chrissy mają po prostu ten ciepły sposób zapraszania nas do swojego świata, wzlotów i upadków. Nasze serca kierują się do was obojga w tym bardzo trudnym czasie i jestem wdzięczna, że nadal będziesz dzielić się z nami wszystkimi swoim światłem i talentem.

- powiedziała.

Zobaczcie fragment poruszającego występu Johna Legenda!