Chrissy Teigen usunęła implanty piersi. Będziecie tęsknić?

2020-06-13 14:00 es

W wieku 20 lat Chrissy Teigen zdecydowała się powiększyć biust. Od tamtej pory minęło mnóstwo czasu. Dzisiejsza Chrissy Teigen postanowiła rozstać się z implantami. Będziecie tęsknić?

Żeby wpasować się w kanon piękna Hollywood, gwiazdy musiały sporo poświęcać. Na szczęście dzięki ruchom #bodypositive od kilku lat zaczynają zachodzić zmiany.

Jednak jeszcze kilkanaście lat temu kobieta idealna musiała spełniać mnóstwo wymogów. Bardzo ważną rolę grały oczywiście piersi. Im większe, tym lepsze. Celebrtki chętnie powiększały biust, by później z dumą go prezentować na okładkach.

Wśród nich była Chrissy Teigen. Jedna z najlepiej zarabiających modelek świata w wieku 20 lat zdecydowała się na powiększenie piersi.

Żona Johna Legenda przez lata zachwycała swoim wyglądem. Nie tylko występowała na gigantycznych pokazach, ale też pozowała na okładkach najważniejszych magazynów.

Od kilku lat można zaobserwować nowy trend wśród gwiazd. Kolejne celebrytki rozstają się z implantami piersi. Właśnie dołączyła do nich Chrissy Teigen. Modelka oraz jej rodzina pożegnali się z implantami.

Będziecie tęsknić?

NAJNOWSZE