Chrissy Teigen wyciągnęła implanty z piersi! Luna napisała do nich list pożegnalny!

2020-06-12 12:47 KP
Chrissy Teigen
Autor: ImagePressAgency/FaceToFace/REPORTER

Chrissy Teigen przez ostatnich 14 lat zachwycała swoich fanów obfitym dekoltem, który chętnie eksponowała przy każdej możliwej okazji. Dlatego też celebrytka zszokowała ostatnio internautów, ogłaszając, że... planuje wyciągnąć implanty z piersi, które zafundowała sobie w wieku 20 lat. Jak powiedziała, tak zrobiła i dziś dekolt Chrissy Teigen wygląda już zupełnie inaczej.

Fani Chrissy Teigen przez ostatnie lata bardzo przywiązali się do jej... piersi. Modelka mogła pochwalić się bardzo obfitymi piersiami, które zawdzięczała operacji plastycznej sprzed 14 lat. Celebrytka nie ukrywała, że na zabieg zdecydowała się z myślą o sesjach w strojach kąpielowych. Większy biust oczywiście miał pomóc jej w zrobieniu kariery - trzeba przyznać, że tamto założenie spełniło się w stu procentach, bo dziś Chrissy Teigen jest jedną z bardziej lubianych celebrytek w Ameryce.

Przyszedł jednak czas na pożegnanie z implantami. Żona Johna Legenda pod koniec maja zapowiedziała, że planuje operację zmniejszenia piersi. Okazuje się, że to duża życiowa zmiana... również dla jej dzieci!

Chrissy Teigen zmniejszyła piersi

Teraz Chrissy Teigen ogłosiła na Instagramie, że jest już po zabiegu. Pokazała też... list pożegnalny, jaki do jej piersi napisała jej córka, Luna. Cóż - mała miała okazję przyzwyczaić się do nich, przytulając się do nich od samego urodzenia :)

Operacja przebiegła idealnie! Jestem tak tak tak bardzo obolała, ale zobaczenie tego po przebudzeniu sprawiło, że wszystko zniknęło

- napisała Chrissy Teigen.

A list od Luny wygląda tak:

Też będziecie tęsknić za piersiami Chrissy Teigen? :)

Wyświetl ten post na Instagramie.
the hell is this hair (2011) Post udostępniony przez chrissy teigen (@chrissyteigen)
NAJNOWSZE