Chrissy Teigen trafiła do szpitala! Jej ciąża jest zagrożona?

2020-09-28 9:22 kp
Chrissy Teigen
Autor: Rex Features/East News

Chrissy Teigen z dużą uwagą przeżywa swoją trzecią ciążę. Gwiazda, która dwoje poprzednich dzieci zawdzięcza metodzie in vitro, przez długi czas była przekonana, że nie ma szans na trzecie dziecko. Tymczasem radosna wiadomość przyszła w sierpniu tego roku. Teraz celebrytka przypadkowo zdradziła fanom, że trafiła do szpitala. Czy stało się coś poważnego?

Chrissy Teigen jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd amerykańskiego showbiznesu. Modelka zdobyła sympatię swoich fanów otwartością i poczuciem humoru - gwiazda chętnie dzieli się z nimi zarówno tymi ważnymi, jak i mniej ważnymi wydarzeniami ze swojego życia. Gdy w sierpniu modelka ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka, jej wielbiciele nie posiadali się z radości. Wszyscy doskonale zdawali sobie sprawę, jak bardzo ona i John Legend cieszą się z powiększenia rodziny.

Jednocześnie Chrissy Teigen nie ukrywa, że jej trzecia ciąża nie jest łatwa. Modelka od dawna była przekonana, że nie ma szans, by zajść w ciążę w sposób naturalny - dwoje swoich poprzednich dzieci zawdzięcza metodzie in vitro. Szczęście uśmiechnęło się jednak do pary. Teraz Chrissy Teigen jest bardziej uważna i ostrożna niż kiedykolwiek. To nie uchroniło jej jednak przed komplikacjami.

Chrissy Teigen w szpitalu. Ciąża zagrożona?

Chrissy Teigen przypadkowo opublikowała w sieci numer do swojego pokoju szpitalnego pokoju, w którym przebywa od pewnego czasu. Zaaferowani fani natychmiast zaczęli zasypywać ją wiadomościami z pytaniami o stan jej i dziecka oraz ciepłymi słowami. Chrissy nie pozostało więc nic innego, jak podziękować im za wsparcie i wyjaśnić, co takiego się wydarzyło, że trafiła do szpitala.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Okazuje się, że Chrissy Teigen znalazła się w szpitalu Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles w miniony weekend po tym, jak przez miesiąc zmagała się z krwawieniem.

Wszyscy wiemy, że leżałam w łóżku przez kilka tygodni i to był bardzo poważny odpoczynek w łóżku. Wstaję, żeby siusiać i kąpać się dwa razy w tygodniu, bez prysznica, tak niewiele, jak to możliwe. Ale zawsze, zawsze krwawiłam. Jestem mniej więcej w połowie ciąży, a krwawienie trwa od około miesiąca, może trochę krócej niż miesiąc. Mówimy o czymś więcej niż o krwawieniu jak podczas okresu. Wiele osób to zauważa, ale zazwyczaj jest dobrze. W moim przypadku było tego dużo.

- wyjaśniła Chrissy Teigen na Insta Story.

Za każdym razem, gdy idę do łazienki, jest krew, a szczerze mówiąc, nawet gdy leżę, jest krew.

- dodała i przyznała, że w miniony weekend stan stał się tak poważny, że nie było innego wyjścia poza hospitalizacją. Jednocześnie modelka zdradziła, że generalnie czuje się dobrze. W dobrym stanie jest też dziecko - jak przyznała gwiazda, jest znacznie silniejsze i zaczęło się poruszać wcześniej niż Luna czy Miles. Teraz najważniejsze są następne tygodnie.

Jest to trudne, ponieważ niewiele możemy zrobić. Jestem w tym dziwnym momencie, kiedy próbowanie czegokolwiek jest niebezpieczne. Jeśli ja i chłopiec zdołamy przetrwać kilka następnych tygodni, będziemy mogli przejść to i przejść przez strefę zagrożenia.

- dodała.

NAJNOWSZE