John Legend i Chrissy Teigen kupili nowy dom za ponad 17 milionów. Jest o 200 m2 większy

2020-09-25 19:02 es
John Legend i Chrissy Teigen
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

John Legend i Chrissy Teigen spodziewają się trzeciego dziecka. Para uznała, że ich dotychczasowy dom będzie za mały dla pięcioosobowej rodziny. Postanowili go sprzedać i kupić większy. Nowa posiadłość kosztowała ich ponad 17 milionów!

Już niedługo John Legend i Chrissy Teigen zostaną rodzicami po raz trzeci. Para spodziewa się narodzin synka. Obecnie wychowują Lunę i Milesa. Modelka i wokalista doszli do wniosku, że ich obecny dom będzie za mały dla 5 osób. Para zdecydowała się zamienić go na coś większego.

John Legend i Chrissy Teigen kupili nowy dom

Para zdecydowała się sprzedać swój dom. Wystawili go za 23,95 miliona dolarów. Natomiast na nową rezydencję John Legend i Chrissy Teigen wydali 17,5 miliona dolarów.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nowy dom Johna Legenda i Chrissy Teigen mieści się w eleganckiej okolicy Beverly Hills. Stoi na szczycie wzgórza, z którego roztacza się niesamowity widok na miasto. Jest o 200 metrów kwadratowych większy niż poprzedni.

John Legend i Chrissy Teigen będą mieć wysokie sufity, jasne, drewniane podłogi i szklane ściany. Na podwórku oprócz niesamowitego widoku znajduje się również 30-metrowy basen typu infinity.

W kuchni znajduje się elegancka biała wyspa z marmurowymi blatami i drewnianą oprawą światła. To idealna przestrzeń do gotowania dla Chrissy Teigen - która ma swoje kulinarne imperium, Cravings.

W domu znajduje się 7 sypialni i 11 łazienek.

NAJNOWSZE