Chrissy Teigen świętuje trzeźwość. Ile wytrzymała?

2022-01-21 12:18 AM

Chrissy Teigen jest jedną z tych gwiazd, które otwarcie mówią o walce z nałogiem. Żona Johna Legendy kolejny raz pochwaliła się trzeźwością. Jak długo wytrzymała bez smaku alkoholu?

Chrissy Teigen na Instagramie ściąga fanów w dużej mierze opowieściami na temat swojego życia prywatnego. Nie brakuje zabawnych fotek, ale i dramatów. Internauci często wbijają jej szpilę i krytykują nawet metody wychowawcze.

Chrissy Teigen świętuje trzeźwość

Chrissy Teigen na Instagramie podzieliła się z fanami swoim sukcesem. Zdradziła, że jest wolna od alkoholu od 6 miesięcy!

6 miesięcy bez alkoholu! Szczerze mówiąc to trochę do bani, bo teraz nigdy nie miałam ochoty, czas jeszcze do końca nie minął. Prawdopodobnie nie będę podekscytowana aż do osiągnięcia lepszego wyniku, jak np. 5 lat. Ale czasami nie wiem, czy na pewno nigdy więcej nie będę piła. Nie mam pojęcia. Ale uczciwie powiem wam teraz kilka rzeczy: mam nieskończoną energię, mniej niepokoju i jestem szczęśliwsza niż kiedykolwiek. To całkiem fajne. Nie mogę się doczekać resetu całego ciała po jednym roku.

- pisała.

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40
NAJNOWSZE