Chrissy Teigen robi przerwę od Twittera. Po poronieniu jest w "dole depresji"

2020-11-26 20:03 es
Chrissy Teigen
Autor: Rex Features/East News

Niedawno Chrissy Teigen i John Legend stracili dziecko. Celebrytka bardzo przeżyła poronienie, ale wyglądało na to, że dochodzi do siebie. Social media wcale w tym nie pomagają. Żeby wydobrzeć w spokoju, Chrissy Teigen robi sobie przerwę od Twittera.

Chrissy Teigen jest bardzo popularna dzięki swoim social mediom. Żona Johna legenda słynie z zabawnych wpisów na Twiterze i Instagramie. Poza tym, że gwiazda żartuje, robi też bardzo ważną robotę. Chrissy Teigen nie raz publikowała zdjęcia pokazujące prawdziwe oblicze macierzyństwa - krew, pot i łzy.

Żeby zachować tę prawdziwość gwiazda podzieliła się z fanami przykrą wiadomością. Chrissy Teigen i John Legend stracili dziecko. Gwiazda opisała wszystko na Instagramie, by inne osoby w tej sytuacji mogły poczuć się raźniej.

Wyglądało na to, że Chrissy Teigen coraz lepiej się trzyma po tej tragedii. Niestety tak nie jest.

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 13.11.2020

Chrissy Teigen robi przerwę od Twittera

Trudno sobie wyobrażać jakim cierpieniem jest utrata wyczekiwanego dziecka. Chrissy Teigen przechodzi teraz przez prawdziwe piekło. Najwyraźniej social media jej tego nie ułatwiają. Z jednej strony gwiazda dostaje od fanów mnóstwo wsparcia. Jednak z drugiej strony są trolle, które tylko chcą zadać ból. Chrissy Teigen znika z Twittera, żeby zatroszczyć się o swoją głowę.

Nie tweetuję zbyt wiele, ponieważ szczerze mówiąc, jestem w dole depresji. Ale nie martw się, ponieważ mam wokół siebie tak dużo pomocy, aby wyzdrowieć i wkrótce będę zdrowa'

Napisała Chrissy Teigen do swoich fanów.

Mamy nadzieję, że gwieździe uda się pozbierać.

NAJNOWSZE