Chrissy Teigen

i

Autor: EVGA, SCLA, SANC/Backgrid/East News

Chrissy Teigen i John Legend stracili ukochanego psa! Para pożegnała go na Instagramie

2021-07-16 15:00

Chyba żadnego opiekuna czworonoga nie trzeba przekonywać do tego, jak szybko pupil staje się częścią rodziny. Wiele gwiazd nie wyobraża sobie życia bez swoich ukochanych zwierząt. Najgorszy jest jednak czas pożegnań… Swojego ukochanego psiaka stracili właśnie Chrissy Teigen i John Legend. Para pożegnała go w pięknych słowach na Instagramie.

Chrissy Teigen i John Legend są w żałobie. Para zmaga się z wielką stratą. Odszedł od nich ukochany psiak Pippy, który zmarł w wieku 10 lat. Pippy był buldogiem francuskim i jak można się domyśleć członkiem rodziny Chrissy i Johna.

Miał zapewnioną najlepszą opiekę oraz kochających opiekunów. Niestety w posiadaniu zwierzaka najgorszy jest zawsze czas pożegnań. Nagła śmierć ukochanego pupila to coś, z czym obecnie zmaga się gwiazdorska para. Post żegnający buldoga pojawił się na profilu zarówno u Chrissy jak i Johna.

Nasza piękna mała Pippa właśnie umarła na moich ramionach. Miała 10 lat, pamiętam jak odebrałam ją w Gainesville i dokumentowałam naszą pierwszą podróż do domu. Była pyskatą panną – kochała swój perłowy naszyjnik. Nasz pies drogowy z Sade, pies wycieczkowy od lat. Tak bardzo ją kochaliśmy. Kochamy cię słodka dziewczynko. Wiem, że dajesz tam Puddy’emu piekło. Dziękujemy, że dałaś nam całe życie.

Oboje podzielili się pięknymi fotkami z ukochanym czworonogiem.

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Pewna gwiazda przekazała milion dolarów specjalnemu portalowi -BetterHelp - która oferuje psychoterapię osobom z problemami takimi jak np. depresja. Dzięki temu osoby w potrzebie mogą otrzymać pomoc za darmo. O kim mowa?

– pisała Chrissy dołączać fotkę z psem.

Również na instagramowym profilu Johna nie zabrakło podobnego wpisu.

Pippa, będziemy za tobą tęsknić. To zdjęcie pokazuje jej najlepsze życie, w trasie z tatą, z perełkami. Znaleźliśmy ją blisko Gainesville FL. Była mądra, elegancka. Dała nam mnóstwo radości przez 10 lat. Kochamy cię Pippa!

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY