Demi Lovato

i

Autor: Instagram/Sipa USA/East News

Demi Lovato pozuje nago w wannie. "Bez makijażu, w najczystszej formie"

2021-07-16 10:46

Demi Lovato opublikowała zdjęcie zrobione podczas kąpieli w wannie. Gwiazda napisała przy fotce, że najlepiej czuje się właśnie w takim wydaniu: bez makijażu i innych zabiegów poprawiających wygląd, a przede wszystkim - bez ubrania.

Dla wielu fanów Demi Lovato od dawna jest wzorem osoby silnej i pewnej siebie. Piosenkarka ma na koncie wiele zawodowych sukcesów, ale i poważnych życiowych porażek. Zawsze jednak podnosiła się po upadku i właśnie za to fani kochają ją chyba najbardziej.

Sama gwiazda przyznaje jednak szczerze, że nie zawsze jest tak pewna siebie, jak może się wydawać. Demi Lovato napisała o tym w swoim najnowszym poście. Przy okazji autorka hitu "Confident" pokazała zdjęcie, do którego pozowała nago i bez makijażu - podczas kąpieli w wannie.

Naga i wolna od makijażu Demi Lovato pisze o samoakceptacji

Demi Lovato bardzo często porusza w swoich wpisach temat akceptowania samego siebie - a zwłaszcza własnego wyglądu. Tego naturalnego, a nie po obróbce. To ważne zwłaszcza w czasach, kiedy sieć zalewają zdjęcia gwiazd poprawiane w Photoshopie - często nie mające wiele wspólnego z tym, jak te gwiazdy wyglądają naprawdę.

Tymczasem Demi przypomina, że najbardziej sexy powinna być naturalność.

Najseksowniej czuję się w wannie bez makijażu, bez przedłużania, bez rzęs... nago. Tylko ja w najczystszej postaci. Nie zawsze czuję się komfortowo w mojej skórze, więc jestem niezmiernie wdzięczna, że w tych chwilach, kiedy jestem najbardziej wrażliwa, mogę czuć się piękna i akceptować siebie taką, jaka jestem ???

- napisała Demi przy swoim najnowszym zdjęciu.

Sonda
Poprawiasz swoje fotki przed wrzuceniem do netu?
ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY