Chris Pratt zdradził IMIONA córeczki przy pierwszym zdjęciu po jej narodzinach! Ładnie?

2020-08-10 20:16 nk
Katherine Schwarzenegger i Chris Pratt
Autor: Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com/Ea

Katherine Schwarzenegger została po raz pierwszy mamą. Jej mąż, Chris Pratt, pochwalił się narodzinami córeczki zdradził, jakie imiona otrzymała. Jedno z nich jest bez wątpienia hołdem dla bardzo ważnej osoby w życiu Katherine Schwarzenegger... Ładnie?

Jak Wam donosiliśmy, Katherine Schwarzenegger została po raz pierwszy mamą. Córka Arnolda Schwarzeneggera i jej mąż, Chris Pratt, doczekali się córeczki. O jej narodzinach wygadał się brat Katherine, Patrick Schwarzenegger, pociągnięty za język przez fotoreportera.

Chris Pratt potwierdza narodziny córeczki

Poród Katherine Schwarzenegger potwierdził w mediach społecznościowych szczęśliwy tata maleństwa. Chris Pratt zamieścił na Instagramie wzruszające zdjęcie dłoni: swojej, żony oraz nowo narodzonej córeczki.

Jesteśmy zachwyceni, mogąc ogłosić narodziny naszej córki, Lyli Marii Schwarzenegger Pratt. Nie moglibyśmy być szczęśliwsi. Zarówno mama, jak i noworodek, czują się świetnie. Jesteśmy ekstremalnie błogosławieni.

- napisał Pratt w poście i dodał cytaty z biblii:

Wielkodusznie postąpił Pan z nami, staliśmy się radośni.

oraz

Oto dzieci są darem Pana, a owoc łona nagrodą. Jak strzały w ręku wojownika, tak synowie za młodu zrodzeni. Szczęśliwy mąż, który napełnił nimi swój kołczan. Nie zawstydzi się, gdy będzie rozprawiał z nieprzyjaciółmi w bramie.

Mała Lyla Maria Schwarzenegger Pratt to pierwsze dziecko Katherine i drugie Chrisa. Pratt ma starszego synka z byłą żoną, Anną Faris.

Drugie imię córeczki pary to z pewnością hołd złożony matce Katherine, Marii Shriver.

Katherine Schwarzenegger, Chris Pratt i jego syn Jack
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News
Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE