Katherine Schwarzenegger urodziła! Jej brat zdradził płeć dziecka! Chris Pratt OJCEM!

2020-08-10 17:10 nk
Katherine Schwarzenegger
Autor: Carlos Maidana /Broadimage/Broad Image/East News

Katherine Schwarzenegger i Chris Pratt doczekali się pierwszego wspólnego dziecka! Choć sami zainteresowani nie pochwalili się fanom narodzinami maleństwa, wygadał się brat Katherine. Patrick Schwarzenegger wyjawił też niechcący płeć dziecka! Arnold Schwarzenegger właśnie został DZIADKIEM!

O ciąży Katherine Schwarzenegger dowiedzieliśmy się w kwietniu 2020. Córka Arnolda Schwarzeneggera ogłosiła, że spodziewa się dziecka, niespełna rok po ślubie z Chrisem Prattem. Wcześniej aktor był żonaty z Anną Faris, z którą ma syna, Jacka.

Katherine Schwarzenegger MAMĄ!

Wiadomość o tym, że Katherine Schwarzenegger urodziła, wyjawił jej brat. Wzięty pod włos Patrick Schwarzenegger zdradził też niechcący płeć dziecka!

Patrick został w niedzielę zaczepiony przez fotoreportera, który - blefując - pogratulował mu zostania wujkiem, po czym zapytał, jak czują się Katherine i jej dziecko.

Mają się świetnie, właśnie niosę jej mały prezent.

- odrzekł Patrick Schwarzenegger i pokazał paczuszkę, zawiniętą w różową wstążkę! Zdaniem amerykańskich mediów to dobitny dowód, potwierdzający płeć dziecka Katherine Schwarzenegger i Chrisa Pratta. To dziewczynka!

Gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców i... dziadka Arnolda! ;)

Katherine Schwarzenegger
Autor: Carlos Maidana /Broadimage/Broad Image/East News
Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE