Chris Brown kolejny raz oskarżony o pobicie kobiety! Jak skomentował sprawę?

2021-06-24 13:00 AM
Chris Brown
Autor: Backgrid/East News

Chris Brown słynie z wielu kontrowersji. Większej części osób dał się zapamiętać jako damski bokser, który w 2009 roku pobił swoją ówczesną dziewczynę Rihannę. Pobicie skończyło się skazaniem Chrisa przez sąd. Niestety to niewiele nauczyło piosenkarza. Skandal to jego drugie imię!

Chris Brown w czasach, gdy był chłopakiem Rihanny obrósł złą sławą. Wszystko za sprawą skandalicznego incydentu, jaki miał miejsce w 2009 roku. Piosenkarz dopuścił się pobicia piosenkarki, co poskutkowało karą pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Od tego incydentu minęło już 12 lat. To jednak nie zmienia faktu, że wiele osób wciąż pamięta o wydarzeniu i dystansuje się od artysty.

Od czasu pobicia Rihanny Chris Brown niewiele się zmienił. Co jakiś czas trafiał na okładki gazet i strony serwisów plotkarskich, które opisywały inne jego kontrowersyjne zachowania.

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Kto jest teraz chłopakiem Kylie Jenner?

Chris Brown kolejny raz oskarżony o pobicie kobiety

Teraz piosenkarz ponownie oskarżony jest o pobicie kobiety! Wydarzenie z udziałem Chrisa Browna miało mieć miejsce w miniony weekend w domu artysty. Chris miał zaatakować kobietę, po ostrej wymianie zdań. Podobno uderzył ją tak mocno w tył głowy, że odczepiły jej się sztuczne włosy.

Na miejsce przyjechała policja, która spisała zeznania, jednak nikt nie został aresztowany.

A co na to Chris Brown? Piosenkarz oficjalnie nie skomentował sprawy, jednak na jego instagramowej relacji tuż po sprawie pojawił się wpis, który przez większość internautów został odebrany jak komentarz do wydarzenia.

Wszyscy jesteście przeklęci

– pisał dodając mnóstwo śmiejących się emotek.

To już drugi raz w ciągu dwóch miesięcy, kiedy w domu Chrisa Browna zjawia się policja. Wcześniej, w maju funkcjonariusze odwiedzili go ze względu na przyjęcie urodzinowe, jakie zorganizował.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE