Britney Spears

i

Autor: SplashNews.com/East News

Chłopak Britney Spears atakuje Christinę Aguilerę! A Kryśka chciała się godzić

2018-12-21 12:39

Sam Asghari nie przemyślał chyba swojego ostatniego żartu - lub został mentalnie w latach 90. Zupełnie bez powodu chłopak Britney Spears zaatakował jej dawną konkurentkę - Christinę Aguilerę! Po co?

Dwadzieścia lat temu Britney Spears i Christina Aguilera były bez wątpienia największymi konkurentkami. Gwiazdy podbijały świat swoimi singlami i walczyły o tytuł księżniczki popu. To jednak przeszłość. Teraz każda poszła w swoją stronę i nie wypomina drugiej młodzieńczej rywalizacji.

W tym roku Christina Aguilera przyznała nawet w jednym z wywiadów, że gdyby w czasach ich młodości funkcjonowały social media, z pewnością jej stosunku z Britney Spears wyglądałyby inaczej. Kto wie, może gwiazdy nagrałyby nawet wspólny singiel? Najwyraźniej jej starań nie dostrzegł chłopak Brit, który bezpardonowo zaatakował koleżankę!

Chłopak Britney Spears poniża Christinę Aguilerę

Sam Asghari zorganizował na swoim Insta Story sesję, podczas której fani mogli zadawać mu pytania. Jedno z nich brzmiało "Britney Spears czy Christina Aguilera?". Chłopak Brit bardzo niedyplomatycznie odpowiedział:

Jaka Christina?

Zobacz też:

Co ciekawe, zdjęcie z odpowiedzią zostało po jakimś czasie usunięte z jego profilu. Internauci nie odpuścili jednak - pod jego ostatnim zdjęciem z gołą klatą oskarżają go o nastawienie przeciwko sobie dwóch wspaniałych kobiet i poniżanie Christiny Aguilery. Wobec ostatnich słów Kryśki rzeczywiście wyszło bardzo nie na miejscu.

Czy Sam Asghari tego nie przemyślał?

>> Kylie Jenner i Travis Scott spłodzili Stormi w szaleńczym tempie. Ile im to zajęło?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Waiting for my well done French fries like ?? Post udostępniony przez Sam Asghari (@samasghari)