Kylie Jenner i Travis Scott

i

Autor: SplashNews.com/East News

Kylie Jenner i Travis Scott spłodzili Stormi w szaleńczym tempie. Ile im to zajęło?

2018-12-21 12:22

Im dłużej Travis Scott jest ojcem, tym lepiej odnajduje się w tej nowej, dorosłej sytuacji. I zamiast o imprezowaniu i używkach, opowiada w wywiadach o córce i jej mamie! Tym razem zdradził kilka szczegółów na temat... poczęcia Stormi!

Travis Scott zaskoczył w ostatnich miesiącach wszystkich sceptyków i został idealnym ojcem. Raper jest zachwycony swoją córką i jej mamą, a wszelkie ślady jego kiepskich relacji z Kylie Jenner minęły jak ręką odjął. Być może właśnie dowiedzieliśmy się, dlaczego na początku ciąży - jak pisały media - nie układało mu się z celebrytką.

Otóż okazuje się, że gdy Kylie Jenner i Travis Scott spłodzili Stormi, znali się... trzy tygodnie! To rzeczywiście mogło wywołać dość duży stres i nerwowe pytania: "co dalej?" Travis Scott opowiedział teraz o tamtych chwilach.

Travis Scott i Kylie Jenner pospieszyli się z ciążą?

Travis Scott twardo przyznał jednak w rozmowie z Rolling Stone, że gdy tylko dowiedział się, że zostanie ojcem dziecka Kylie Jenner, był gotowy do tego wyzwania.

Poczuliśmy, że to coś wyjątkowego. A już wcześniej rozmawialiśmy o dzieciach, gdy uprawialiśmy seks. Gdy dowiedzieliśmy się, że to będzie dziewczynka, na początku pomyślałem: "Meh". Ale gdy Stormi przyszła na świat, pomyślałem: "Stary, to jest ogień!"

- powiedział Travis Scott.

Teraz pozostaje nam więc czekać na kolejny, ważny krok w życiu Travisa Scotta i Kylie Jenner. A ten już coraz bliżej...

>> Travis Scott odpowiedział w końcu, czy Kylie Jenner jest jego żoną. Domyślacie się?

Wyświetl ten post na Instagramie.
she loves my kisses i promise ?❤️ Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)