Channing Tatum zachwala ABS teścia. Lenny Kravitz MISTRZOWSKO odpowiedział

2021-09-30 22:02 es
Channing Tatum
Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Channing Tatum zdobył sławę dzięki swoim mięśniom, które tak zachęcająco prezentował w serii filmów Magic Mike. Aktor docenił brzuch innego mięśniaka. Ojciec Zoe Kravitz pochwalił się w sieci imponującym ABS-em. Na komplement, który napisał mu Channing Tatum, Lenny Kravitz odpowiedział po mistrzowsku!

Channing Tatum ma na koncie wiele ról. Jednak bez dwóch zdań największa popularność zapewnił mu seria filmów Magic Mike. Tam aktor wcielał się w tancerza erotycznego. Prezentując imponujące mięśnie podczas zmysłowego tańca, zdobył serca wielu fanek!

Od niedawna mówi się, że jego wdziękom nie może oprzeć się również Zoe Kravitz, Choć para oficjalnie nie potwierdziła wciąż związku, zdjęcia robione przez paparazzich mówią same za siebie.

Być może Channing Tatum chciał przypodobać się teściowi. Skomplementował jego umięśniony brzuch. Lenny Kravitz odpowiedział po mistrzowsku!

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Channing Tatum zachwyca się brzuchem Lenny'ego Kravitza

Pragniemy przypomnieć, że Lenny Kravitz ma 57 lat. Gdy zobaczycie nowe zdjęcie muzyka, możecie w to nie uwierzyć, ale takie są fakty.

Lenny Kravitz zaprezentował na Instagramie imponujący kaloryfer. Takich mięśni brzucha mogą mu pozazdrościć znacznie młodsi koledzy z branży i w ogóle... wszyscy!

Pod wrażeniem jest również Channing Tatum.

Dobry Boże! Co jesz, co masz w wodzie lub genach. To nie jest naturalne. Czy po prostu ćwiczysz mięśnie brzucha przez cały dzień?

Napisał chłopak Zoe Kravitz.

Lenny Kravitz odpisał mu w mega zabawny sposób!

Stary, po prostu próbuję dostać się do następnego Magic Mike'a. Jakieś znajomości?

Channing Tatum i Lenny Kravitz w kolejnym filmie Magic Mike... Chcielibyście to zobaczyć? MY BARDZO!

Ile lat mają zagraniczne gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Blake Shelton?

Nie tylko Lenny Kravitz oszukał czas. Którym gwiazdom również się to udało?

NAJNOWSZE