Channing Tatum do fana: „Nikt cię tu nie chce. Zwłaszcza ja”. Tak bronił Jessie J

2020-01-27 13:19 AM
Jessie J i Channing Tatum
Autor: Rex Features/East News

Channing Tatum i Jessie J to niezwykle dobrana para i choć w grudniu 2019 roku ogłosili rozstanie, to kilka dni temu znów pojawiły się informacje o wielkim powrocie. Teraz aktor ze zdwojoną siłą angażuje się w związek, co pokazał ostatnio na Instagramie.

Jessie J i Channing Tatum ku zadowoleniu fanów zażegnali kryzys i znów świetnie się ze sobą czują. Channing nie tylko stoi murem za Jessie J w jej obecności, ale także pokazuje to w mediach społecznościowych. Ostatnio miał ku temu idealną okazję. Aktor stanął w obronie ukochanej, gdy jeden z internautów napisał, że Jenna Dewan (była żona Channinga) wygląda dużo lepiej niż jego obecna dziewczyna Jessie J! Obok tych słów Tatum nie zdołał przejść obojętnie. Dosadnie napisał co myśli i z pewnością fan zapamięta jego słowa na długo, o ile nadal będzie chciał się nazywać jego fanem… Dodatkowo aktor napisał wprost, że Jessie J jest najbardziej zachwycającą osobą jaką zna!

„Jenna wygląda z tobą lepiej”. – pisał internauta.

 

„Hej Alex, zwykle tego nie mówię w ten sposób, wydajesz się być okropnie szczęśliwy kiedy piszesz takie słowa. Dlaczego nie myślisz poważnie o tym co robisz? To jest bolesne, ale nie chodzi o to. Jeśli nie możesz przestać być okropną, nienawistną osobą dla mnie i wspierać piękno i kobietę jaką jest Jess to proszę idź stąd. Nikt cię tu nie chce. Zwłaszcza ja. To co powiedziałem to są fakty. Ok, bądźcie ostrożni ze swoimi działaniami, to jest to, co sami tworzycie”. – pisał Channing.

Channing Tatum i Jessie J spotykają się od ponad roku, ze swoją ex żoną aktor rozstał się w kwietniu 2018 roku.

Channing chyba miał dość tego typu komentarzy i zbędnych dyskusji, bo pod zdjęciem zablokował możliwość dodawania komentarzy... 

Zobacz też: 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE