Jessie J i Channing Tatum razem na Instagramie! Jest słodkie wideo i buziaki!

2020-01-26 17:00 kp
Jessie J i Channing Tatum
Autor: Rex Features/East News

Jessie J i Channing Tatum mają szansę stać się nową ulubioną parą fanów Hollywood! Po tym, jak aktor i wokalistka wrócili do siebie po krótkim kryzysie z końca ubiegłego roku, ich wielbiciele kibicują im gorącej niż zawsze. Wszystko dlatego, że oni naprawdę sprawiają wrażenie dla siebie stworzonych! Zobaczcie sami...

Channing Tatum i Jessie J wrócili do siebie w wielkim stylu po niespodziewanym rozstaniu z połowy grudnia. Podczas gdy fani aktora i piosenkarki martwili się, że ich związek rozpadł się na dobre, oni nie potrzebowali dużo czasu, by zrozumieć, co naprawdę do siebie czują. Plotki o tym, że Jessie i Channing znów są razem, pojawiły się już w połowie stycznia. Para potwierdziła je w najlepszy z możliwych sposobów.

Dotąd mocno kryjący się przed mediami Jessie J i Channing Tatum zdążyli już odwiedzić razem dwie muzyczne imprezy - wprowadzenie Aerosmith do West Hall w Los Angeles i pre-pary Grammy 2020. Co więcej - para pochwaliła się na Instagramie słodkimi zdjęciami.

Jessie J i Channing Tatum na Instagramie

Channing Tatum, którzy wyjątkowo rzadko pokazuje fanom na Instagramie swoje życie prywatne, tym razem nie mógł powstrzymać się przed wrzuceniem zdjęcia z ukochaną. Aktor wrzucił na swój profil fotkę z jednej z imprez, na której on i jego wybranka pozują z... balonami-jednorożcami na głowie! Trudno o bardziej wymowne przedstawienie ich obecnego stanu :)

Jessie J pokusiła się natomiast nie tylko o uroczy filmik, ale i napisała kilka pięknych słów na temat ukochanego.

Kiedy pozbędziesz się zewnętrznych szeptów, hałasu i porównań i podkręcisz SWOJE życie na maksymalną głośność
Kiedy poddajesz się i nieustraszony postępujesz zgodnie z prawdą, która zawsze istniała.
Miłość promienieje i rośnie w inny sposób.
Szczęście od wewnątrz.
Tak bardzo cię kocham, kochanie @channingtatum
Sposób, w jaki mnie kochasz, sposób, w jaki cię kocham, i sposób, w jaki czujemy, jest najważniejszy ❤️

- napisała wokalistka.

Trzymacie za nich kciuki?

NAJNOWSZE