Channing Tatum całuje Jessie J w słodkim wideo! Namiętność aż kipi!

2020-02-18 13:02 nk
Jessie J i Channing Tatum
Autor: www.instagram.com/tpa309_channessie

Pod koniec 2019 roku Jessie J i Channing Tatum zerwali ze sobą. Już w styczniu 2020 piosenkarka i aktor byli znowu razem. Jak widać, tych dwoje po prostu nie może bez siebie wytrzymać! Dowodzi tego szczególnie najnowszy filmik na Instagramie, w którym para namiętnie okazuje sobie uczucia.

Jessie J i Channing Tatum zaczęli spotykać się w 2018 roku - krótko po rozstaniu aktora z żoną, Jenną Dewan. Piosenkarka i filmowy Magic Mike stworzyli uroczy związek, który zyskał wielką sympatię fanów. Kiedy więc okazało się, że w listopadzie 2019 relacja przeszła do historii, trudno było uwierzyć w to, iż tych dwoje nie jest już razem.

Jessie J i Channing Tatum pozostali jednak w kontakcie i - jak można się było spodziewać, wrócili do siebie już dwa miesiące później. Dziś trudno sobie wyobrazić ich osobno.

Channing i Jessie całują się na Instagramie

Zakochani chętnie dzielą się z fanami intymnymi momentami ze swojego życia. Nie robią tego może bardzo często, kiedy jednak publikują wspólne filmiki i zdjęcia, internauci rozpływają się w zachwycie.

Przy okazji Walentynek Jessie J podzieliła się na instagramowym stories filmikiem ze wspólnego wieczoru z ukochanym w domu. W wideo para flirtuje ze sobą, by na koniec pocałować się. W nagraniu chemia i namiętność między tymi dwojgiem aż kipi!

Jessie J od dawna nie ukrywa, że marzy o dziecku, jednak piosenkarka ma problemy z zajściem w ciążę. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć obojgu owocnych starań!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Mines ❤️ Post udostępniony przez J E S S I E . J (@jessiej)

Zobacz też:

NAJNOWSZE