Chadwick Boseman

i

Autor: Invision/Invision/East News

Chadwick Boseman nie żyje! Gwiazdor Czarnej Pantery miał 43 lata [SZCZEGÓŁY]

2020-08-29 10:11

Tak tragicznej informacji świat nie mógł się spodziewać. W wieku 43 lat zmarł Chadwick Boseman, charyzmatyczny aktor znany z roli Czarnej Pantery. Po raz pierwszy dał tej postaci życie w 2016 roku w produkcji Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Śmierć gwiazdora zszokowała całą branżę filmową i jego fanów z całego świata. Jaka jest przyczyna śmierci Chadwicka Bosemana?

W sobotni poranek czasu polskiego dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci Chadwicka Bosemana. Aktor miał zaledwie 43 lata i był uwielbiany przez fanów za swoją rolę Czarnej Pantery w kolejnych produkcjach Marvela. Gwiazdor od lat cierpiał na raka okrężnicy, który w ostatnim czasie nasilił objawy - w czerwcu media publikowały zdjęcia osłabionego Chadwicka Bosemana na wózku inwalidzkim, wiezionego przez żonę do szpitala w Santa Barbara.

Wszyscy to końca mieli jednak nadzieję, że Chadwick Boseman pokona chorobę. Niestety, 29 sierpnia 2020 roku na profilu Chadwicka Bosemana na Twitterze pojawiła się informacja o jego śmierci. Fani z całego świata opłakują śmierć utalentowanego gwiazdora.

QUIZ. Komiksowe postacie Marvela i DC. Sprawdź, czy możesz się nazywać prawdziwym fanem

Pytanie 1 z 10
Postać z uniwersum DC, która niedawno pojawiła się na ekranach kin ("Shazam"), pierwotnie nazywała się:

Chadwick Boseman nie żyje

Z niezmierzoną żałobą ogłaszamy odejście Chadwicka Bosemana. Chadwick w 2016 roku został zdiagnozowany z trzecim stadium raka i walczył przez cztery lata, aż choroba przeszła do czwartego stadium. Prawdziwy wojownik, przeszedł przez to i dał wam tak wiele filmów, które pokochaliście. Wszystkie były kręcone w trakcie i pomiędzy niezliczonych operacji i chemioterapii. To był zaszczyt dla jego kariery, dać Czarnej Panterze życie na ekranie.

- napisał.

- czytamy w oświadczeniu.

Chadwick Boseman zmarł w domu otoczony rodziną. U jego boku była jego żona, która przez lata wspierała go w walce z chorobą nowotworową.

W 2000 roku Chadwick Boseman ukończył Howard University w Waszyngtonie. W specjalnym oświadczeniu pożegnał go również szef uniwersytetu, Wayne A. I. Frederick.

Z głębokim smutkiem opłakujemy śmierć zmarłego dzisiejszego wieczoru absolwenta Chadwicka Bosemana. Jego niesamowity talent zostanie na zawsze uwieczniony dzięki jego postaciom i osobistej podróży od ucznia do superbohatera! Spoczywaj w mocy, Chadwick!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE