Celine Dion straciła mamę. Piosenkarka pożegnała "Maman" wzruszającym zdjęciem i koncertem

2020-01-17 23:21 nk
Celine Dion z mamą
Autor: Instagram.com/celinedion

Mama Celine Dion zmarła po długiej chorobie. Piosenkarka wzruszająco uczciła pamięć "Maman", jak ją pieszczotliwie nazywała. Gwiazda opublikowała na Instagramie rodzinne zdjęcie i zadedykowała Thérèse Dion swój ostatni koncert.

Celine Dion znowu przeżywa trudne chwile. Słynna piosenkarka straciła mamę. Therese Dion zmarła w wieku 92 lat. Kobieta od wielu miesięcy zmagała się ponoć z poważną chorobą. Matka divy odeszła w otoczeniu najbliższej rodziny.

Maman Dion, jak nazywano ją pieszczotliwie w ojczystej Kanadzie (maman to po francusku mama) od dawna miała problemy z pamięcią, traciła też wzrok i słuch.

Celine Dion uczciła pamięć mamy

Therese Dion wychowała w sumie 14 dzieci. To ona pomogła Celine w osiągnięciu sukcesu, pisząc razem z nią i jej bratem piosenkę "Ce n'était qu'un rêve”, którą jej nastoletnia wówczas córka nagrała jako demo dla René Angélila. To nagranie zapoczątkowało jej międzynarodową karierę.

Celine Dion pożegnała ukochaną mamę wzruszającym wpisem na Instagramie.

Maman, tak bardzo cię kochamy... Dedykujemy ci dzisiejszy koncert i zaśpiewam dla ciebie z głębi swojego serca. Kocham, Celine.

- napisała Celine Dion na Instagramie, publikując stare rodzinne zdjęcie

NAJNOWSZE