Eminem żartuje z zamachu na koncercie Ariany Grande! Nowa płyta Eminema wkurzyła fanów!

2020-01-17 14:52 nk
Eminem, Ariana Grande
Autor: Instagram.com/eminem, Instagram.com/arianagrande

Eminem zaskoczył fanów, wydając bez zapowiedzi nową płytę. Wśród utworów na albumie Music To Be Murdered By jest kontrowersyjna piosenka zatytułowana Unaccomodating. W utworze Em pozwolił sobie na naprawdę niesmaczny żart na temat zamachu bombowego na koncercie Ariany Grande w Manchesterze z 2017 roku.

Eminem zaskoczył swoich fanów, wydając bez zapowiedzi nowy album. Płyta rapera nosi tytuł Music To Be Murdered By. Wśród wielu utworów na krążku znalazła się piosenka Unaccomodating, która wywołała potężne kontrowersje.

Eminem żartuje z zamachu na koncercie Ariany Grande?

22 maja 2017 roku podczas koncertu Ariany Grande w Manchester Arena doszło do samobójczego zamachu bombowego, w którym zginęły 22 osoby. To wydarzenie poruszyło cały świat. Najwyraźniej Eminem nie należy do osób, które przejęły się tym strasznym incydentem...

Ale rozważam krzyknięcie "Bomby poszły" na meczu, jakbym czekał przed koncertem Ariany Grande

- rapuje Eminem w piosence Unaccomodating, w której towarzyszy mu Young M.A.

Internauci są oburzeni tekstem piosenki. Raper z Detroit zbiera ostrą krytykę za niesmaczny żart.

Eminem naprawdę właśnie zażartował z zamachu bombowego w Manchesterze na koncercie Ariany Grande... To jest tak k***a chore, że lepiej, żeby nikt nie poświęcał temu człowiekowi żadnej uwagi. Ludzie stracili tam swoje życie, a ty wypuszczasz muzykę i próbujesz zebrać z nich profity?

Niee, Eminem, liczyłem na ciebie, ale potem usłyszałem ten wers o Arianie... To nie jest śmieszne.

Fani Eminema naprawdę próbują bronić jego żartu o ataku terrorystycznym, który zabił 22 osoby i przyprawił Arianę o Zespół Stresu Pourazowego... Naprawdę, żegnam".

- piszą (byli?) fani Eminema na Twitterze.

Zgadzacie się z tym, że Eminem przegiął?

NAJNOWSZE