Polscy celebryci

i

Autor: Screen/Instagram/@filip_chajzer/@joannakoroniewska/@taannamucha Polskie gwiazdy w czasach szkolnych. Zdjęcia z dzieciństwa

Celebryci w czasach szkolnych. Rozpoznajesz ich?

2022-09-18 11:02

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego pokazujemy zdjęcia polskich celebrytów z czasów dziecięcych. Z biegiem lat niektórzy zmienili się nie poznania. Zobacz, jak wyglądała Natalia Siwiec, Martyna Wojciechowska, Filip Chajzer, Joanna Koroniewska czy Doda.

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a dzieci czekają na pierwszy dzwonek zapowiadający 10 miesięcy nauki, zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności. Każdy, kto ma już za sobą z pewnością lubi wracać do wspomnień sprzed kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu lat, a my przypominamy jak wyglądały polskie gwiazdy, znane wszystkim z celebryckiego świata.

Polskie gwiazdy w czasach dzieciństwa

Gwiazdy chętnie dzielą się z internautami swoimi zdjęciami z czasów dzieciństwa. Przy okazji początku roku szkolnego, czy innych okazji, wrzucają do sieci fotografie sprzed wielu lat. Zobacz jak wyglądała Natalia Siwiec, Maciej Dowbor, Joanna Jabłczyńska, Martyna Wojciechowska, Anja Rubik czy Natalia Przybysz zanim zrobili zawrotną karierę w polskim show-biznesie. Rozpoznasz ich wszystkich?

Doda oszukana przez ekipę i fanów. Mocno ją zawiedli!

Talk show jakiego jeszcze nie było!

MELLINA czyli Marcin Meller w Esce ROCK. Włącz teraz i posłuchaj!

Listen on Spreaker.