Caroline Derpieński

i

Autor: AKPA, Instagram/anetaglam

Gwiazdy

Caroline Derpieński przyłapana z partnerem. Koleżanka z branży opublikowała zaskakujący kadr

2023-09-22 11:50

Celebrytka szturmem wdarła się na polskie salony i zrobiła ogromne zamieszanie na czerwonym dywanie. Caroline Derpieński uwielbia opowiadać o swoich bogatym życiu w Miami oraz relacji z o 35-lat starszym partnerem. Do tej pory tożsamość narzeczonego Caroline Derpieński pozostawała anonimowa. Jednak Aneta Glam postanowiła wyjaśnić modelkę w dosyć dobitny sposób.

Caroline Derpienski z partnerem wiedzie ekskluzywne życia w Miami. Tak przynajmniej celebrytka wielokrotnie mówiła w wywiadach. Jak wielokrotnie podkreślała, od dłuższego czasu związana jest z 60-letnim latynoskim miliarderem, u boku którego czuje się niesamowicie szczęśliwa. Modelka od miesięcy opowiada w mediach o swojej romantycznej relacji za każdym razem zaznaczając, że jej narzeczony zapewne jej nie tylko prawdziwą miłość i szczere uczucie, ale również nieustanny dostęp do "dolarsów". 22-letnia celebrytka nie pokazała dotąd jak wygląda jej druga połówka, jednak wielokrotnie informowała, że już niedługo się to stanie. Partner Caroline Derpieński przez długi czas pozostawał po prostu tajemniczym nieznajomym. Jednak teraz jedna z koleżanek z branży próbuje zdemaskować gwiazdę. Aneta Glam opublikowała zdjęcie pary na swoim Instastories.

Widzowie zachwyceni występem Caroline Derpieński u Kuby Wojewódzkiego

Caroline Derpieński - partner

Celebrytka wielokrotnie podkreślała, że zamierza pokazać swojego ukochanego, jednak do tej pory tego nie zrobiła. Pomimo wcześniejszych zapewnień przyznała, że kiedy zapytała go o to, czy mogłaby wstawić na swojego Instagrama jeden ze wspólnych, romantycznych kadrów ten miał przestrzec ją, że nie do końca podoba mu się ten pomysł.

Mój parter powiedział: Rób, co chcesz, możesz mówić o mnie, co robimy, jaki jestem. Tylko, jak prosiłam go, żeby wstawić tę fotę razem, tak, jak wam obiecałam, to jednak powiedział, że to wpłynęłoby negatywnie na jego biznesy - powiedziała w rozmowie z Party.

I choć tożsamość narzeczonego celebrytki w teorii nadal pozostaje tajemnicą, to jedna z jej koleżanek z branży postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i coraz częściej opowiada o "latynoskim miliarderze". Ostatnio zdecydowała się nawet na to, by opublikować jedno ze zdjęć, na którym jest widoczny wraz ze swoją ukochaną. Aneta Glam próbuje zdemaskować celebrytkę i udowodnić wszystkim, że jej ekskluzywne, "dolarsowe" życie jest tak naprawdę bujdą. Na swoim Instagramie zdradziła, że partnerem modelki tak naprawdę jest biznesmen z Polski, a nie Miami. Milioner Jack, według niej, jest w rzeczywistości Krzysztofem z Sosnowca.

Caroline Derpienski postanowiła pokazać partnera. Chce udowodnić, że go nie wymyśliła

i

Autor: Instagram/anetaglam
Listen on Spreaker.