Gwiazdy

Caroline Derpienski kiedyś. Tak zmieniała się celebrytka

2024-05-28 11:59

Szturmem weszła do polskiego show biznesu i bez większych wysiłków, mocno w nim namieszała. Caroline Derpieński wróciła do Polski z Miami i stała się jedną z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek w naszym kraju. Zastanawialiście się, jak kiedyś wyglądała blondwłosa obecnie 22-latka? Jej metamorfoza jest zadziwiająca!

Jak wyglądała kiedyś Caroline Derpinski? Metamorfoza kontrowersyjnej celebrytki niesamowicie interesuje internautów, którzy dopiero niedawno usłyszeli o blondwłosej 22-latce. Obecnie modelka kojarzona jest z długimi, blond lokami, wielkimi oczami podkreślonymi przez sztuczne rzęsy oraz mocnym makijażem. Jednak jeszcze kilka lat temu wyglądała zupełnie inaczej. Dzięki temu, że Caroline swoją karierę modelki zaczęła wcześnie, jeszcze w Polsce, z łatwością można dotrzeć do jej starych kadrów z czasów, kiedy była jeszcze nastolatką. Naturalne zdjęcia Caroline Derpienski, na których widać ją bez grama makijażu czy w brązowych włosach dostępne są na jej Instagramie. Wystarczy mocniej zagłębić się w jej profil, by odkryć jak wyglądała kiedyś.

Caroline Derpienski - jak kiedyś wyglądała?

Caroline Derpienski bez makijażu i w naturalnych włosach zupełnie nie przypomina wersji, którą znamy obecnie z mediów. Nie da się ukryć, że modelka przeszła diametralną metamorfozę. Być może niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że Karolina Maria Derpieńska, bo tak właśnie nazywa się celebrytka, pochodzi z Białegostoku. Choć zapewnia, że teraz już jej domem jest Miami, to właśnie w rodzinnym mieście stawiała swoje pierwsze kroki w świecie modelingu. Sprawdźcie naszą galerię i zobaczcie, jak wyglądała jako nastolatka.