Caroline Derpienski u Wojewódzkiego. Internauci są oburzeni

i

Autor: Akpa

Gwiazdy

Caroline Derpieński u Wojewódzkiego. Internauci są oburzeni

2023-09-02 16:51

Caroline Derpieński postawiła na swoim i stała się jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Jej wypowiedzi często uznawane są za satyrę, jednak nikt nie wie, jak to wygląda w rzeczywistości. W najbliższym czasie zasiądzie na fotelu u Kuby Wojewódzkiego. Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał!

Nie da się ukryć, że Caroline Derpieński zrobiła prawdziwą furorę w polskim świecie internetu. Influencerka wielokrotnie była oskarżana o kłamstwa na temat swojej kariery. Część twierdzi, że jest to najzwyczajniej w świecie karykatura, inni biorą ją na poważnie. Jak dotąd nie potwierdziła, jaka jest prawda, jednak być może dowiemy się tego już we wtorek, gdy zasiądzie na słynnej kanapie Kuby Wojewódzkiego. Najpopularniejszy dziennikarz w kraju postanowił zaprosić ją do swojego kultowego programu, w którym pojawiają się najpopularniejsi artyści, sportowcy czy influencerzy. Wygląda na to, że zdecydowanie jest na co czekać. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Caroline Derpieński toczy wojnę z Sandrą Kubicką. Grozi jej wysoką karą pieniężną

W co wierzyliście całe życie, a okazało się nieprawdą?| Iza Zabielska WYWIADEX RADIO ESKA

Kuba Wojewódzki - Caroline Derpieński

Jak powszechnie wiadomo, wizyta w programie Kuby Wojewódzkiego jest pewnego rodzaju wyznacznikiem sukcesu. Na jego kanapie pojawiają się jedynie najpopularniejsi celebryci, politycy czy też artyści. Jak się okazuje, Caroline Derpieński również zalicza się do ich grona. Już niebawem, bo we wtorek, będzie gościem programu wraz ze znanym tancerzem - Marcinem Hakielem. Można spodziewać się niesamowitych emocji oraz odkrycia przez nią nowych kart. Być może zdradzi swoje tajemnice oraz opowie coś więcej o swoim życiu prywatnym, które bez dwóch zdań interesuje jej odbiorców. Zdecydowanie jest na co czekać!

ZOBACZ TAKŻE: Caroline Derpienski - tak wyglądała kiedyś polska celebrytka