Cardi B wspiera strajk kobiet w Polsce. Takiego znaczenia WAP pewnie nie przewidziała

2021-02-19 16:02 es
Cardi B wspiera strajk kobiet
Autor: hotplota.pl

WAP to ostatni singiel Cardi B, który cieszy się ogromną popularnością. Dotarł także do Polski, choć tutaj przez trwające od miesięcy strajki kobiet zmienił znaczenie. Na transparentach widziano napis „Women Are Paralyzed”. Zdjęcia dotarły do autorki piosenki. Cardi B wsparła strajk kobiet!

Wyrok tak zwanego trybunału konstytucyjnego oznacza w Polsce zakaz przeprowadzania aborcji w przypadku ciężkich uszkodzeń płodu. Ta decyzja wywołała ogromne oburzenie w całym kraju. W szczytowym momencie protestów na ulicę wyszło nawet kilkaset tysięcy osób!

O strajku kobiet wiedzą już za granicą. Zdjęcia z protestów obiegły świat. Niektóre dotarły nawet do Cardi B. Zwróciły jej uwagę, bo na plakatach rozpoznała własne teksty.

Cardi B wspiera strajk kobiet

Protestujący wspinają się na wyżyny kreatywności, tworząc swoje plakaty. Na zdjęciach, które krążą po sieci, można zobaczyć, chociażby napis „Women Are Paralyzed”. To nawiązanie do ostatniego singla Cardi B - WAP. Na kolejnym transparencie znalazł się tekst z innej piosenki raperki - Press.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Zdjęcia dotarły do samej Cardi B.

Życzę Polsce miłości i donośnego głosu

Napisała w odpowiedzi Cardi B.

Strajk kobiet w Polsce odbił się szerokim echem za granicą. Poparła go nie tylko Cardi B. Głos zabrały także Miley Crus, Dua Lipa czy Jane Fonda.

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Eva Mendes?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE