Cardi B będzie mieć własną markę kosmetyków! Znając jej gust, ceny będą kosmiczne

2021-04-23 18:55 es
Cardi B
Autor: Rex Features/East News

Cardi B szturmem zdobyła listy przebojów oraz popularność. Szybko przekuła to na poważne zarobki. Teraz raperka chętnie otacza się drogimi przedmiotami, nosi luksusowe marki oraz kupuje bliskim domy. Wygląda na to, że niedługo będzie miała jeszcze jedno źródło pieniędzy. Zagraniczne media donoszą, że Cardi B chce startować z własną marką kosmetyków. Myślicie, że ceny będą przystępne dla zwykłych śmiertelników?

Cardi B to obecnie jedna z najpopularniejszych raperek. Jej kariera zaczęła się od... klubu ze striptizem. Jednak pierwszy album okazał się hitem i zabrał ją na szczyt. Dowodem na to jest ostatnia gala rozdania Grammy. Cardi B występowała na niej razem z Megan Thee Stallion. Ich show co prawda wzbudziło mnóstwo kontrowersji i skończyło się ponad 1000 skarg, ale to inny temat.

W każdym razie - kariera Cardi B nabrała rozpędu. I zdaje się, że teraz raperka chce wejść na nowy teren. Podbić biznes!

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Cardi B będzie mieć własną markę kosmetyków?

Zagraniczne media donoszą, że Cardi B zarezerwowała znak towarowy! W środę złożyła dokumenty prawne zabezpieczające nazwę „Bardi Beauty”.

Według TMZ Cardi B planuje wykorzystać Bardi Beauty do sprzedaży produktów do makijażu, pielęgnacji włosów, pielęgnacji skóry, zapachów i lakierów do paznokci.

Choć Cardi B ma doświadczenie w biznesie, to byłaby jej pierwsza, własna firma. Do tej pory Cardi B nawiązała współpracę z markami odzieży i obuwia, w tym Fashion Nova, Reebok i Steve Madden, tworząc ekskluzywne kolekcje.

À propos ekskluzywnych... Wszyscy znamy jej miłość do drogich marek. Spójrzcie tylko na tę torebkę! Ciekawe, czy ceny kosmetyków Cardi B będą równie kosmiczne...

NAJNOWSZE